Koç Yapı Residence Bağdat Caddesi'nde yükseliyor

Koç Yapı A.Ş. İstanbul Anadolu Yakasının en geniş metrekareli konutlarının yapımına başladı

Koç Yapı Residence Bağdat Caddesi'nde yükseliyor

Koç Yapı A.Ş. İstanbul Anadolu Yakasının en geniş metrekareli konutlarının yapımına başladı. Koç Yapı A.Ş. Erenköy Bağdat caddesinde Divan’ın arkasında yer alan 20 milyon TL yatırımla Koç Yapı Residence projesine, ananevi kültüre sahip, geniş ve misafirperver aile yapısındaki üst düzey gelir seviyesine sahip tüm aileleri davet ediyor.

 

Koç Yapı Residence Bağdat Caddesi'nde yükseliyor
15 bin metrekarelik bir alanda, 15 kat 28 daireden oluşan ve 2 tip konut bulunan Koç Yapı Residence, Açıkhava sineması kompleksiyle, 2000 metrekarelik bahçe peyzajıyla, yürüyüş parkurlarıyla, suni göletleriyle ve her daireye 2 araçlık otopark alanıyla sunulan tüm projeler arasında fark yaratıyor. Koç Yapı A.Ş. Koç Yapı Residence ‘la Bağdat caddesinde 250 metrekarelik dairelerde bulunan 70 metrekare salonlu, 5+1 odalı ve 430 metrekareli, 55 metrekare havuzlu terası bulunan dubleks konutlarla, şehrin tam merkezinde yüksek güvenlik anlayışı ve konfor standartlarını yeniden tanımlayarak oluşturduğu Premium hizmetleriyle, şehrin dışına kaçan geniş aileleri yeniden şehrin merkezine taşıyacak. Metrekaresi 12 bin 500 TL’den satışa sunulan Residence, yüksek kira getirisiyle de yatırım avantajı sunuyor.

Koç Yapı Residence Bağdat Caddesi'nde yükseliyor
Koç Yapı Residence, seçkin eğitim kurumlarına, eğlence ve alışveriş merkezlerine, kültür sanat merkezlerine yakın lokasyonu, Devrim Erbil’in sanatçı dokunuşları, geniş otopark alanı, suni göletleri, yürüyüş parkurları, Açıkhava sineması kompleksi, 7 yıldız resepsiyon konsepti, Apple, Ipad kontrollü Akıllı Ev Sistemleri, toprak kaynaklı ısı pompaları, çocuk oyun alanı ve parkı, restoranı, kuaförü gibi Highlife sosyal donatıları, huzurlu ve konforlu yaşam tarzıyla Hamit Cenk Koç’un Bağdat caddesindeki en çarpıcı eseri olacak. 

 

 

Firma Bilgisi: Koç Yapı A.Ş.
Proje Bilgisi: Koç Yapı Residence