Koç Yapı Şişli projesine 2017'de başlıyor

Koç Yapı A.Ş., İstanbul Şişli projesine 2017 yılında başlamayı planlıyor. Projenin 50 milyon TL'ye mal olması bekleniyor.

Koç Yapı Şişli projesine 2017'de başlıyor

Koç Yapı A.Ş.,  50 milyon TL değerindeki projesine İstanbul’un yükselen tarihi semtlerinden Şişli’de 2017’de başlıyor. Özellikle nitelikli mimarisi, park alanı ve bahçe peysajı ile şehrin dışına kaçan aileleri yeniden şehrin merkezine taşıyacak.

Koç Yapı Şişli projesi: 25 bin metrekarelik kapalı alan
Yüksek kira getirisi ile avantajlı yatırım fırsatı da sunan Koç Yapı’nın bu projesi, 6 dönüm üzerine 25.000 metrekarelik kapalı bir alanda, yüksek güvenlik anlayışı ve konfor standartlarını yeniden tanımlayarak oluşturduğu premium hizmetleriyle üst düzey yaşam standardı sunan projeler arasında dikkat çekiyor.

Koç Yapı projelerinde yüksek standart
Koç Yapı
residence standartlarında, 7 yıldız resepsiyon konsepti, Apple, Ipad kontrollü akıllı ev sistemleri, toprak kaynaklı ısı pompaları, açık/kapalı havuzları, çocuk oyun alanı ve parkı, restoranı, kuaförü, toplantı salonlorı gibi Highlife sosyal donatıları, huzurlu ve konforlu yaşam tarzıyla Koç Yapı A.Ş.’nin avrupa yakasındaki en çarpıcı eseri olacak. Koç Yapı, 45 metrekarelik ve 105 metrekarelik 1+0, 1+1, 2+1 odalı konutlarla, şehrin tam merkezinde konforu yaşatacak. 3 blok ve 250 daireden oluşan residenceda daireler metrekaresi 7000 dolara satışa sunuluyor.

Elit konut ve ofis projelerinin yükseldiği bölgede bulunan proje, bölgeye değer katan yeni nesil projelerin en çarpıcı örnekleri arasında yer alırken, Koç Yapı A.Ş., beklenen bu projenin farklılıklar katarak hem Şişli’nin simgeleri arasında yer almasını sağlayacak.

İstanbul’un elit, seçkin ve tarihi dokusunun korunarak revize edilen semti Şişli’ de yükselen residence, ticaret merkezlerine, seçkin eğitim kurumlarına, eğlence ve alışveriş merkezlerine, kültür sanat merkezlerine yakın lokasyonuyla ailelerin tercih ettiği bir eser olacak. 

Firma Bilgisi: Koç Yapı