Kocaeli Gebze kiralık daire!

Kocaeli Gebze kiralık daire fiyatları minimum 600 TL, maksimum da 1.200 TL'den alıcı buluyor

Kocaeli Gebze kiralık daire!

Gebze Kocaeli’ne bağlıdır. Marmara Bölgesi'nin en büyük sanayi kentlerinden biri olan Gebze’ye doğru bir kayma gözükmektedir. Sanayileşmenin gün geçtikçe gelişmesi sebebi ile Gebze’de kiralık daire arayan kişilerin sayısında artış gözlemlenmektedir.

Kocaeli Gebze kiralık daire fiyatlarına değinmeden önce bölgenin yapısından bahsedelim. Avrupa ile Asya kıtaları arasındaki en önemli geçit olan Kocaeli’de yer alan Gebze nüfusu son sayımlarda 338.412 kişidir. 418 kilometrekare yüzölçümüne sahip olan Gebze’nin önemli yerleri arasında Hünkar Çayırı, Gebze Center Alışveriş Merkezi, Gebze Kent Meydanı, Tatlıkuyu Vadisi, Eskihisar Kalesi, Osman Hamdi Bey Müzesi, Anibal'ın Mezarı, Eskihisar Amfi Tiyatro, Çoban Mustafa Paşa Camii ve Külliyesi, Hünkar Çeşmesi, Çarşı Çeşmesi, Eskihisar Çeşmesi, Ballıkayalar, Sultan Hamid Camii, Fatih Sultan Mehmed Otağı, TÜBİTAK MAM, TÜSSİDE, BİLGEM, GYTE, TSE Kalite Kampüsü, Turkcell Teknoloji Merkezi, Sultan Orhan Camii yer almaktadır.

Kocaeli Gebze Konut Projeleri!

1.Mabeyn Evleri

Kocaeli Gebze kiralık daire!


Yapıtürk projesi olan Mabeyn Evleri 90 adet daireden meydana geliyor. Mabeyn Evleri’nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 daire tipleri bulunuyor. Mabeyn Evleri 4 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Mabeyn Evleri büyüklükleri 102 metrekare ile 303 metrekare arasında değişiyor. Hemen teslim edilen Mabeyn Evleri kiraları da 500 TL’den başlangıç gösteriyor.

2.Adora Villaları

Kocaeli Gebze kiralık daire!


Klan Yapı tarafından inşa edilen Adora Villaları 6 bin 287 metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor. Adora Villaları’nda 3+1, 4+1, 6+2 ve 7+2 daire tipleri bulunuyor. Adora Villaları toplam 46 villadan oluşuyor. Adora Villaları büyüklükleri 146 metrekare ile 304 metrekare arasında değişiyor. Adora Villaları kiraları da 1.500 TL’den başlıyor. Adora Villaları İ.M.K.B - Darıca Ticaret Meslek Lisesi Karşısında konumlandırılıyor.

Kocaeli Gebze kiralık daire fiyatları
Kocaeli Gebze kiralık daire fiyatlarının ortalamasını aldığımız zaman çıkan sonuç; 650 TL. Kocaeli Gebze kiralık daireler maksimum 1.200 TL’den alıcı bulabiliyor.