Kocaeli Kandıra Emekli Evleri son başvuru tarihi

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında yer alan Kocaeli Kandıra Emekli Evleri son başvuru tarihi 31 Mart 2016 olarak belirlendi

Kocaeli Kandıra Emekli Evleri son başvuru tarihi

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında yer alan Kocaeli Kandıra Emekli Evleri son başvuru tarihi 31 Mart 2016 olarak belirlendi. 272 adet dairenin yer aldığı projede kura çekilişi 13 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşecek. 

Toki Kocaeli Kandıra Emekli Evleri'nde başvuru işlemleri Halk Bankası Kocaeli ilinde bulunan yetkili şubeleri tarafından kabul ediliyor. 2+1 tipinde dairelerin yer aldığı projede konut alıcılarına konutlar, yüzde 20 peşinat ile 180 ay taksit veya yüzde 12 peşinat ile 240 ay taksitlendirilecek. 

Toki Kocaeli Kandıra Emekli Konutları için başvuru yapacak olan emekliler 500 TL başvuru bedeli ödeyecekler. Başvuru işlemleri Nüfus Cüzdanı ve Emekli Kimlik Kartı birlikte yapılacaktır. Toplanacak olan başvuruların ardından Kocaeli Kandıra Emekli Evleri kura çekilişi 13 Nisan 2016 tarihinde yapılacak. 

Kura çekilişi sonucunda Toki Kocaeli Kandıra Konutları'ndan hak sahibi olanlar başvuru bedellerini idarenin belirleyeceği tarihlerden itibaren geri alabilecekler. Kura çekilişi sonucunda hak sahibi olanlar ise idarenin belirleyeceği tarihlerde ilgili banka şubesinde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacak. 

Firma Bilgisi: Toki