Kocaeli Kandıra Toki Evleri emekli başvuruları

Kocaeli Kandıra'da Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında inşa ettirilecek olan 272 adet konut için başvurular 14 Mart tarihinde başlayacak

Kocaeli Kandıra Toki Evleri emekli başvuruları

Kocaeli Kandıra'da Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında inşa ettirilecek olan 272 adet konut için başvurular 14 Mart tarihinde başlayacak. Halk Bankası Kocaeli İlinde bulunan yetkili şubeler aracılığı ile kabul edilecek başvurular için son tarih 31 Mart 2016. 

Kocaeli Kandıra Toki Evleri Emekli Konutları kura çekilişi 13 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşecek. Hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için 240 ay vade ile taksitlendirilecek. 

Kura çekilişi sonrasında Toki Kocaeli Kandıra Emekli Evleri'nde hak sahibi olamayan emekli vatandaşlar başvuru bedellerini 15 Nisan 2016 tarihinden Halk Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecekler. Hak sahibi olanların ise başvuru bedelleri peşinattan düşülecektir. 

Toki Kocaeli Kandıra Evleri satış duyurusu 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Kocaeli Kandıra Toki Evleri Emekli başvuru işlemleri

* Nufüs cüzdanı ve emekli kimlik kartı ile 14 Mart - 31 Mart 2016 tarihleri arasında Halk Bankası yetkili şubelerine başvurular yapılacaktır. 

* Başvuru işlemleri sırasında 5** TL başvuru bedeli alınacaktır. 

* Kimlik tespiti için nüfus cüzdanı ibraz etme şartı aranacaktır. 

Kocaeli Kandıra Toki Evleri Emekli başvuruları için gereken belgeler 

* Nüfus Cüzdanı fotokopisi,

* SGK'dan alınan Emekli Kimlik Belgesi ya da belgesi çıkmayanlar için emekli olduğunu gösteren belge veya yazı. 

Firma Bilgisi: Toki