Kocaeli’ne markalı konut projesi geliyor

Pekdemir İnşaat, 70. yılında Kocaeli’nde 936 konutluk markalı konut projesi gerçekleştiriyor

Kocaeli’ne markalı konut projesi geliyor

13 Şubat 2013 / emlakwebtv
Kocaeli merkezli Pekdemir İnşaat'ın, Başiskele’deki toplam 936 konutluk yeni projesi, aynı zamanda kentin en büyük markalı konut projesi olacak. Mart ayında lansmanı gerçekleştirilecek projede konut fiyatları da çok ekonomik lansman fiyatlarıyla satışa sunulacak.

Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, Başiskele projesinin, bölgenin en büyük markalı konut projesi olacağını vurgulayarak, “Türkiye’nin en köklü inşaat şirketleri arasında yer alan ve kesintisiz olarak 69 yıldır faaliyette bulunan şirketimiz için bu proje 70’inci yılımızın gurur projesi olacak” dedi.
Pekdemir’in Kocaeli halkı başta olmak üzere bölge halkı tarafından yakından bilinen ve tanınan bir marka olduğuna dikkat çeken Pekdemir, şöyle konuştu: “Çok ekonomik lansman fiyatlarıyla, sadece oturmak amaçlı değil yatırım amaçlı konut satın almak isteyenlere de önemli fırsat sunacaklarını ifade eden Pekdemir, tamamı dört kattan oluşacak sitenin, yüzde 75 yeşil alanı, estetik mimari yapısı, geniş rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, sosyal donatılarıyla gerçek bir yaşam alanı haline geleceğinin altını çizdi. “Başiskele projesinin, bölge halkının ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak tasarlanmış bir proje” olduğunu vurguladı.

Mart ayında lansmanı yapılıp inşasına başlanacak projede, 2+1, 3+1, 4+1’lerden oluşan altı farklı tipte daire bulunuyor. Başiskele projesi, 2015 yılında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek. Projenin adı, görselleri, kesin satış fiyatları, sunulacak ödeme seçenekleri gibi bilgiler mart ayındaki lansmanda basın ve kamuoyuyla paylaşılacak.

Pekdemir İnşaat güvencesiyle inşa edilen konutlarda satış sonrası hizmetler de dahil olmak üzere her ev sahibi Pekdemir Kalite Güvence Sisteminin şemsiyesi altına giriyor.
Yüksek deprem güvenliği başta olmak üzere, tapu ve iskan işlemlerinde tam hizmet, gerçek anahtar teslimi, site yönetim ve işletim sistemi, teslim sonrası sitedeki tüm sistemlerin ve altyapının devreye alınması, Pekdemir Hizmet Standartlarıyla sunuluyor ve güvence altına alınıyor.
Pekdemir Güvence Sistemi adı verilen internet tabanlı Müşteri İstek ve Şikayet Takip Sistemi ise kendi alanında Türkiye’de bir ilki ifade ediyor. Satış sonrasında her türlü istek ve şikayetin elektronik ortamda iletilip takibinin yapılabileceği, müşteri talebine geri dönüşün belirli zaman süreleriyle standarda bağlandığı ve Türkiye’de ilk kez Pekdemir tarafından hayata geçirilen sistem, Başiskele projesinden konut satın alacaklar için önemli bir hizmet güvencesi olacak.