Kocaeli’nin en büyük projesi 20 Mart’ta satışa çıkıyor

Pekdemir İnşaat’ın Kocaeli Başiskele'de hayata geçireceği 936 konutluk projenin lansmanı 20 Mart’ta yapılacak ve aynı gün satışına başlanacak

Kocaeli’nin en büyük projesi 20 Mart’ta satışa çıkıyor

13 Mart 2013 / emlakwebtv
Pekdemir İnşaat’ın Kocaeli’de inşa edeceği 936 konutluk dev konut projesinin satış lansmanı için geri sayım başladı. 20 Mart 2013 Çarşamba günü gerçekleştirilecek basın lansmanıyla ilk etap konutların satışa sunulacağı projenin adı, teknik ve mimari özellikleri, satış fiyatları ve ödeme avantajları ilk kez bu toplantıda paylaşılacak. Pekdemir kalitesini çok ekonomik fiyatlarla halka taşıyacak proje, aynı zamanda Pekdemir İnşaat’ın 70’inci yıl gurur projesi olacak. Kocaeli’nin yatırım değeri en yüksek bölgelerinden Başiskele’de hayata geçirilecek proje konut alıcılarına olduğu kadar kente de yeni bir ekonomik değer kazandırmış olacak.

İlk etabı satışa sunulacak Başiskele projesi, çok özel lansman fiyatlarıyla, sadece oturmak amaçlı değil yatırım amaçlı satın almak isteyenlere de önemli fırsatlar sunacak. Dört kattan oluşan estetik mimari yapısı, geniş rekreasyon alanları, aidatı yükseltmeyen ama yaşam kalitesini artıran yönetim anlayışı ile proje, yaşayanlara güvenli, kaliteli, ekonomik bir yaşam alanı oluşturacak.

Geçen ay düzenlenen basın toplantısıyla ön tanıtımı yapılan projenin kentte duyulmasıyla birlikte bölge halkında yoğun bir ilgi ve merak oluştuğunu belirten Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, konuya ilişkin şunları söyledi:
“Pekdemir markasının yarattığı güveni bölge halkı zaten çok iyi biliyor. Ön tanıtımın ardından, özellikle daha önce Pekdemir projelerinden konut almış kişiler başta olmak üzere çok sayıda Kocaelili arayarak, daha lansman yapılmadan, bedelini ödeyip konutlarını rezerve etmek istediler. Biz ise gelişmeleri takip etmelerini ve lansmanı beklemelerini rica ettik. 20 Mart’ta düzenleyeceğimiz toplantıyla birlikte, Pekdemir kalite güvencesini taşıyan Kocaeli’nin en büyük ‘markalı konut’ projesini, dikkat çekici ekonomik fiyatlar ve ödeme koşullarıyla satışa sunacağız. Bu fiyatlar lansmana özel fiyatlar olacak. Aylık düzenli aile geliri 2.000 liranın üzerinde olan herkesin konut sahibi olabileceği koşullarla satışa çıkacağız. Şu ana kadar halktan gelen olumlu tepkiler ve oluşan merak, ilginin yüksek olacağına işaret ediyor.”

Pekdemir İnşaat hakkında detaylı bilgi için www.pekdemirinsaat.com