Koçtaş İstanbul’da Brandium AVM’de

4250 metrekarelik toplam satış alanı bulunan Koçtaş Brandium AVM, 95 kişilik kadrosuyla Bugün açılan Brandium AVM'de müşterilere hizmet verecek

Koçtaş İstanbul’da Brandium AVM’de

29 Mart 2013 / emlakwebtv
Koçtaş son olarak Ataşehir Brandium Alışveriş Merkezi’nde mağaza açtı. Koçtaş Ataşehir Brandium AVM’de açılan yeni mağazasıyla İstanbul’un Anadolu Yakası’nda 3 noktada müşterilerine hizmet veriyor olacak. Daha önce İstanbul Anadolu Yakası’nda Kartal ve Optimum AVM mağazalarıyla hizmet veren Koçtaş, Ataşehir Brandium AVM’de hizmete açılan mağazayla birlikte Türkiye genelinde 19 ilde, 37 mağaza ve 200 bin metrekarelik satış alanına ulaştı.

İstanbul’da Brandium Alışveriş Merkezi içinde hizmete giren Koçtaş, toplam 4250 metrekarelik satış alanına sahip. Brandium AVM mağazası ile Koçtaş, 95 kişiye daha ilave istihdam olanağı yaratmış oldu. Yeni mağazası ile beraber Böylece Koçtaş’ın toplam çalışan sayısı da 3000’in üzerinde bulunuyor.

Tüm yaşam alanları için binlerce ürün en uygun fiyatlarla tüketiciye sunuluyor
Ulaşım ağı, konut ve ofis alanları, nüfus yoğunluğu, sağlık ve turizm imkanları, alt yapı yatırımları ile cazibe merkezi haline gelen Ataşehir’de açılan mağazasında Koçtaş; banyodan ev dekorasyonuna, bahçe mobilyalarından aydınlatmaya ürünlerine, mobilyadan el aletlerine, mutfaktan seramiğe kadar 20 binden fazla ürünü tüketiciyle buluşturacak.