Koçtaş kataloğunda her şey var

Koçtaş, havaların ısınmasıyla birlikte bahce ve balkonlarında zaman geçirmek isteyenler için tüm ürünlerini bir katalogda topladı

Koçtaş kataloğunda her şey var

11 Haziran 2014/Emlakwebtv
Koçtaş bahçe ve balkon alanlarının daha verimli kullanılması amacıyla, tüm ürünlerini ayrıntılı bilgi içeren bir katalogda bir araya getirdi. Firmanın bahçe grubu ürünleri arasında bahçe mobilyalarından barbekülere, dış mekan aydınlatmalarından bahçe aletlerine yüzlerce ürün yer alıyor. 

Bahçe alanında her ihtiyaca yönelik çok geniş bir ürün yelpazesine sahip Koçtaş kataloğu ayrıca QR kod sistemiyle akıllı telefon ve tabletlerden de incelenebiliyor.

Mobilyalar sürdürülebilir ormanlardan
Çevreyi koruma bilinciyle hareket eden Koçtaş bahçe mobilyaları tik ve okaliptus ağaçlarından üretiliyor. Uluslararası FSC/TFT sertifikasına sahip ürünleriyle Koçtaş, zararlı böcek ilaçları kullanmadan doğayı ve canlı çeşitliliğini korumayı amaçlıyor. Türkiye’de 21 ilde 43 mağazasıyla faaliyet gösteren Koçtaş, internet mağazası aracılığıyla da Türkiye’nin her şehrine ürün gönderimi yapıyor. Ayrıca Koçtaş,  mağazalarından 900 TL ve üzeri bahçe mobilyaları ürün alışverişlerinizde mağazaların bulunduğu il ve ilçe sınırları içinde 30 km’ye kadar ücretsiz nakliye fırsatı sunuyor.