Koçtaş, sıcak yaz günleri için hazır

Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, sıcakların artmasıyla birlikte soğutma kategorisindeki zengin ürün çeşitlerini müşterilerin beğenisine sundu

Koçtaş, sıcak yaz günleri için hazır

25 Haziran 2013 / emlakwebtv

Ev geliştirme perakendeciliği sektörünün lider kuruluşu Koçtaş, soğutma alanında lider markaları tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor. Koçtaş ev veya iş yerinizi soğutmak için; tavan vantilatörlerinden masaüstü vantilatörlere, mobil klimalardan duvar tipi klimalara varana dek yüzlerce farklı ürünle onlarca çözüm önerisi sunuyor.

Soğutmada lider markalar Koçtaş’ta
Koçtaş soğutma ürünleri kategorisinde; Blyss, Beko, Baymak, Delonghi, Demirdöküm, Gree, Rubenis ve Samsung gibi dünyanın önde gelen markalarının satışını tek bir çatı altında gerçekleştiriyor. Bu zengin marka çeşidine ilave olarak bu seneden itibaren Japon markası Mistusbishi Electric de Koçtaş mağazalarından temin edilebilecek. Koçtaş’ta A enerji sınıfı, çevre dostu, antialerjik, hızlı soğutma, uyku modu ve Neo Plasma hava temizleme sistemine sahip klimalar, uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile sunuluyor. Evinizde kaliteli serinlik sağlayacak Beko klimalar, inverter teknolojisi sayesinde % 44 enerji tasarrufu ve % 50 zaman tasarrufu sağlıyor. Beko inverter klimalar hızlı ısıtma ve hızlı soğutma sağlayarak; iç ortam hava dağılım sistemi ile beraber istediğiniz sıcaklığı gün boyu bu sistemle sabitleyebiliyor.

Blyss ve Mitsubishi Electric klimalar Koçtaş’ta
Sadece Koçtaş mağazalarında satılan Bylss markalı soğutma ürünleri kalite ve fiyat avantajıyla kısa sürede tüketicinin tercih ettiği ürünler arasında yer aldı. Koçtaş bir yandan zengin ürün çeşidiyle tüketiciyle üstün hizmet sağlarken bir yandan da yeni soğutma markalarını bünyesine katıyor. Koçtaş’ın satışına yeni başladığı bir diğer marka ise Mitsubishi klimalar. Japon teknolojisi ile üretilen ve inverter özelliği bulunan Mitsubishi klimaların; programlama, antialerjik filtresi ve otomatik iç ünite kurutma fonksiyonu bulunuyor. Mitsubishi klimalar elektrik kesintilerinden sonra otomatik olarak tekrar çalışıyor, homojen hava dağılımı ve otomatik hava yönlendirme olanağı sağlıyor.

Mobil klimaların kullanım kolaylığı
Koçtaş inverter klimaların yanı sıra salon tipi ve mobil klima alternatifleri de satışa sunuluyor. Mobil klimalar, taşınabilir olma özelliğiyle de odalar arasında yerini değiştirerek farklı mekanları soğutma olanağı sağlıyor. Cihaz boyutları split klimalara göre daha ufak olduğundan ve dış üniteleri olmadığından, tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabiliyor ev veya işyerinin her yerinde kullanım kolaylığı sağlıyor.

Masaüstü vantilatörler çok pratik ve konforlu
Koçtaş ev veya işyerinizde pratik soğutma çözümleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor. Koçtaş’ta satılan masaüstü vantilatörler, ihtiyaç duyduğunuz her alanda ayarlanabilir açısı ve duvara monte edilebilme özellikleri ile satışa sunuluyor. Masaüstü vantilatörler USB veya şebeke kullanımı özellikleriyle bilgisayar başında da kullanım kolaylığı sağlıyor. Duvar ve yer vantilatörleri arasında yer alan Blyss metal duvar vantilatörünün kumandası bulunuyor ve klasik serinletme fonksiyonunun yanı sıra nemlendirme özelliği de taşıyor. Koçtaş’ta yeni olarak satışa sunulan Evaporatif soğutucular ise, buhar özelliği sayesinde konforlu ve doğal bir serinlik sağlamanın yanı sıra sineksavar ve iyonizer olma özelliklerine sahip.

1000 TL’lik klima alışverişine 100 TL’lik hediye çeki
Koçtaş ayrıca 30 Haziran’a kadar tüm mağazalarından yapılacak 1.000 TL ve üzeri klima alışverişlerine 100 TL hediye çeki veriyor. Koçtaş’ın hediye çeki kampanyasından faydalanmak için, sadece bir seferde yapılan alışveriş toplamının klima ile beraber 1.000 TL’yi geçmesi yeterli oluyor. Kampanya marka gözetmeksizin Koçtaş’ın satılan tüm klima ürünlerini kapsıyor. Kazanılan hediye çekini Koçtaş’ta dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.