Koksal Sahil Evleri satılık daire özellikleri

Koksal Sahil Evleri satılık daire özellikleri arasında birçok sosyal donatı imkanı yer alıyor

Koksal Sahil Evleri satılık daire özellikleri

Koksal Sahil Evleri 8 blokta 160 konuttan meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 4 farklı konut tipinin bulunduğu Koksal Sahil Evleri büyüklükleri 100 metrekare ile 277 metrekare arasında değişiyor.

Koksal Sahil Evleri Eylül 2010’da inşaat çalışmalarına başlamış olup, 1 ay içerisinde teslim edilmişti. 16 bin metrekarelik arsa üzerinde kurulan Koksal Sahil Evleri satılık daire sahiplerine bahçe ve teras, bir araçlık otopark yeri, yarı olimpik yüzme havuzu, 20x5 metrelik kapalı yüzme havuzu,  fitness salonu, çocuk oyun alanları, koşu parkuru, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, dinlenme alanları, kapalı ve açık kafe vitamin bar gibi hizmetler sunuyor.

Mudanya’da yer alan Koksal Sahil Evleri Room İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Köksal Sahil Evleri projesi İDO Mudanya iskelesine yakın mesafesinde bulunuyor. 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkan Koksal Sahil Evleri’nde kiralık daire fiyatlarını satış ofisini arayarak öğrenebilirsiniz. Tüm dairelerin deniz manzarasına sahip olan Koksal Sahil Evleri bulunduğu konum ile oldukça dikkat çekiyor.

Koksal Sahil Evleri son durum
Satışların tamamlandığı ve yaşamın başladığı Koksal Sahil Evleri’nde kiralamalar devam ediyor.

Koksal Sahil Evleri nerede?
Room İnşaat tarafından hayata geçirilen Koksal Sahil Evleri Mudanya’da yer alıyor. Koksal Sahil Evleri İDO Mudanya iskelesine çok yakın mesafede konumlandırılıyor.

Koksal Sahil Evleri iletişim bilgileri
0 224 554 79 79

Firma Bilgisi: Room Inşaat
Proje Bilgisi: Koksal Sahil Evleri