Koleksiyon’dan Sihirli Sehpalar

Koleksiyon Mobilya’nın “Bizim Evimiz” teması altında kısa bir süre önce sunduğu yeni ev kreasyonu, taşıdığı yenilikçi izler kadar bünyesindeki sihirli sehpaları ile de dikkat çekiyor

Koleksiyon’dan Sihirli Sehpalar

21 Haziran 2013 / emlakwebtv
Koleksiyon Mobilya’nın “Bizim Evimiz” teması altında kısa bir süre önce sunduğu yeni ev kreasyonu, taşıdığı yenilikçi izler kadar bünyesindeki sihirli sehpaları ile de dikkat çekiyor. Geometrinin en dengeli hali olan kareden esinlenilerek tasarlanan “Sihirlikare” sehpa serisi, insanoğlunun 8 bin yıllık geçmişinde önce barınaklarda başlayan, daha sonra tapınak ve kentlerde kendini geliştiren kült bir ögeye göndermeler yapmasıyla öne çıkıyor. Tüm Koleksiyon mağazalarında beğeniye sunulan “Sihirlikare”, farklı sayı ve renk seçenekleriyle değişik kombinasyonlar yapmaya imkan vererek her kullanıcının evinde kendine özgü bir düzen ve ifade yaratmasına olanak sağlıyor.

Koleksiyon Mobilya’nun “Sihirlikare” sehpa serisi kare formundan esinlendi
Koleksiyon Mobilya’nun kurucusu mimar Faruk Malhan’ın imzasını taşıyan “Sihirlikare” sehpa serisi mükemmeliyet, sağlamlık, devamlılık ve ebediliği simgeleyen ve aynı zamanda geometrinin en dengeli hali olarak kabul edilen kare formundan esinleniyor. 2 farklı modelden oluşan seride Sihirlikare I, üst yüzeyde oluşan karelerin alt düzlemde parçalanıp, çapraz olarak bir başka forma bağlanmasıyla ön plana çıkıyor. Sihirlikare II ise üst tabla kaplamasındaki desenlerin bir araya gelmesiyle yeni karelerin oluşmasına ve yeni geometrik şekillerin vucüt bulmasına imkan sunuyor. Böylece her iki sehpa da özünde biraraya gelişleri, dağılmaları, tekrar biraraya gelişleriyle destansı bir süreç izlerken hem mekan hem de kullanan için sınırsız açılımlar oluşturuyor.

Bu düşünsel yaklaşım yanında hem hafif ve modüler hem de kolay montaj özelliklerine sahip olan “Sihirlikare” serisi farklı kaplama ve lake seçenekleriyle tercih edilebiliyor. Tüm Koleksiyon mağazalarında beğeniye sunulan “Sihirlikare”, farklı renk ve sayı seçenekleriyle değişik kombinasyonlar yapmaya imkan vererek her kullanıcının evinde kendine özgü bir düzen yaratmasına olanak sağlıyor.

 

Firma Bilgisi: Koleksiyon