Koleksiyon ürünleri 'Kavaklıdere'de'

Ankara'nın en işlek bölgelerinden olan Kavaklıdere'deki Koleksiyon mağazasında artık ofis ürünlerinin yanı sıra ev ürünleri de yer alıyor.

Koleksiyon ürünleri 'Kavaklıdere'de'

Ankara'nın en işlek bölgelerinden olan Kavaklıdere'deki Koleksiyon mağazasında artık ofis ürünlerinin yanı sıra ev ürünleri de yer alıyor. Mağazada, mobilya, aydınlatma, halı-kilim ve cam-porselen gibi ürünler sergilenecek

Koleksiyon Kavaklıdere Mağazası
Toplam 1300 m2'lik alanında sadece ofis tasarımlarını bulunduran toplam dört katlı mağazanın bir özel katı da ev ürünleri için tasarlanan mağazada mobilya, aydınlatma, halı-kilim ve aksesuar tasarımları ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Ankara için oldukça hareketli ve şık bir lokasyon olarak kabul gören Kavaklıdere'deki Koleksiyon mağazasının yeni kurgulanan ev bölümünde, birçoğu Faruk Malhan imzası taşıyan mobilya, halı-kilim ve aksesuarları sergileniyor. Ayrıca aydınlatma kategorisinde dünya liderlerinden biri olan Foscarini tasarımlarının yanı sıra Tonon marka sandalyeler, deri malzemenin ince el işçiliğiyle buluştuğu Fasem koltuklar, cam mobilya konusunda benzerine az rastlanır ürünleriyle Tonelli markasının ürünleri de sunuyor.

Firma Bilgisi: Koleksiyon