Koleksiyon yurt dışı bayileri İstanbul'da buluştu

Bayi ve temsilcilik ağıyla uluslararası yeni pazarlarda büyümeyi sürdüren marka, düzenlediği ‘Global Meeting’ başlıklı buluşmayla 15 farklı ülkeden gelen temsilcilerini bir araya getirdi

Koleksiyon yurt dışı bayileri İstanbul'da buluştu

6 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Çağın gelişen yaşam ve çalışma kültürlerine yönelik yeni temalar, tasarımlar öneren Koleksiyon, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği özel etkinlikle yurt dışı bayilerini İstanbul’da ağırladı. Bayi ve temsilcilik ağıyla uluslararası yeni pazarlarda büyümeyi sürdüren marka, düzenlediği ‘Global Meeting’ başlıklı buluşmayla 15 farklı ülkeden gelen temsilcilerini bir araya getirdi. Etkinlik süresince yeni ürünler ve önümüzdeki dönem projeleriyle ilgili bilgiler verilirken, tüm temsilcilerle birlikte karşılıklı görüş alışverişinde de bulunuldu. Ayrıca etkinlik sırasında İran bölgesi için resmi bayilik anlaşması da imzalandı. Böylelikle markanın yurt dışındaki bayi sayısı da 17’ye çıkmış oldu.

Ev ve ofislere yönelik mobilyalardan, aksesuarlar ve tekstil ürünlerine kadar zengin bir ürün gamına sahip olan Koleksiyon, gerçekleştirdiği ‘Koleksiyon Global Meeting’ toplantısında yurt dışındaki bayileriyle İstanbul’da bir araya geldi. Toplantıya, Mısır, Almanya, Kazakistan, Ürdün, Suudi Arabistan, Kolombiya, İspanya, Katar, Hollanda, İran, Avusturalya, Peru, Libya ve Rusya’dan olmak üzere 14 bayi katıldı. İki gün süren buluşmada Koleksiyon, katılımcılara mevcut ve yeni ürün grupları ile ilgili eğitimlerin yanı sıra ofis mobilyalarında evrensel eğilimlerin ve gelişmelerin aktarıldığı bir ‘workshop’ düzenledi.

Doruk Malhan: “Hedefimiz, uluslararası pazarda global oyuncu olmak.”
Koleksiyon Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Doruk Malhan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantının sonunda İran’daki potansiyel bayi Mammut Construction ile resmi bayilik anlaşması da imzalandı. Koleksiyon, bu anlaşmayla yurt dışındaki bayi sayısını 17’ye çıkarttı. Yurt dışında cesur adımlarla büyümeyi sürdürdüklerini ifade eden Doruk Malhan, “Azerbaycan, Mısır, K.K.T.C., Almanya, Irak, Katar, Umman, Venezuela, Peru, Kanada Rusya ve İngiltere'de, bayi ve temsilciliklerle büyümeyi sürdürüyoruz. Hedefimiz Avrupa ve Ortadoğu’da, yeni satış noktalarıyla marka bilinirliğimizi artırarak uluslararası pazarda global oyuncu olmak” dedi.

Yurt dışında siparişlerinde ağırlık ofis mobilyalarında
Uluslararası pazarda ofis mobilyaları ile ön plana çıktıklarını ve bu yönde sipariş aldıklarını belirten Doruk Malhan, özellikle Calvino, Partita masa sistemleri, Megaron paneller, daha önce ödül almış tasarımlarımdan Gala ve Tola çalışma sandalyeleri, Botero koltuk ile Dilim ve Ikaros kanepelerin büyük ilgi gördüğünü söyledi.

Firma Bilgisi: Koleksiyon