Koleksiyon'dan dev projeye özel yaşam alanı tasarımı

"Evdeki öznellik" kavramına yaptığı vurguyla çalışmalarını sürdüren Koleksiyon, Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş. tarafından hayata geçirilen Park Residences Cadde için dört farklı yaşam alanı tasarladı

Koleksiyon'dan dev projeye özel yaşam alanı tasarımı

Koleksiyon, Bağdat Caddesi'nde yükselen Park Residences Cadde için dört farklı kişilikte yaşam alanı tasarımı gerçekleştirdi. Konut projelerine uygun geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken Koleksiyon, Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş. tarafından hayata geçirilen proje için hazırladığı tasarımlarla, "evdeki öznellik" kavramına uygun bir zenginlik sunuyor.

 

Koleksiyon'dan dev projeye özel yaşam alanı tasarımı

 

Park Recidense'de Koleksiyon Evleri
Park Residences Cadde projesine dört farklı konsept tasarlayan Kolesiyon, modern ve klasik anlamda yaşam deneyimi vaat ediyor. Projenin 12. katında yer alan özel Koleksiyon Evleri, 1+1 ve 3+1 üzerine gerçekleştirilen kurgulardan oluşuyor. 

 

Koleksiyon'dan dev projeye özel yaşam alanı tasarımı

 

Koleksiyon Evleri'nin tarzı var
Koleksiyon, Marine, Country, Romantik ve Amber başlıkları ile tasarlanan dairelerde farklı yaşam ve zevklere hitap eden alternatifler sunuyor. Mavi tonların baskın olduğu Marine konseptinde Babil Serdivan, Alia Tv Ünitesi, Alia BÜfe, Halia Berjir ve Suenios Yatak bulunuyor. Country konseptinde ise hakim tonlar ahşap görünüm üzerinde yükseliyor. Bu konspette Gazel Kanepe, Gazel masa, Karnava Tv ünitesi yer alırken, Romantik Konseptin ana parçaları Divababa Kanepe, Madrigal Puf, Babil Masa ve Babil Büfe'den oluşuyor. Dinamik konseptindeki ana renk turuncu iken, ana unsurlar Halia Berjir, Babil Serhas Kanepe, Suri Puf, Narcissus Sehpa, Karnaval Tv Ünitesi ve Guajira Dresuardan meydana geliyor.