Konfor Mobilya ISMOB'ta

Konfor Mobilya, ISMOB Fuarı'nda yeni koleksiyon ürünlerini tanıtacak.

Konfor Mobilya ISMOB'ta

27 Ocak - 01 Şubat 2015 tarihleri arasında CNR'da düzenlenecek ISMOB Fuarı, mobilya sektörünün nabzını tutacak. Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği'nin düzenlediği fuar, sektörünün en büyük fuarı olarak dikkat çekiyor.

Konfor, konsept mağazalarla büyüyecek...
Mobilya ve yatak sektörünün önemli firmaları arasında yer alan 'Konfor', başarı grafiğini tüm Türkiye ve dünyada geliştirme hedefinde... Türkiye'de 25 mağaza ve tüm dünyada 43 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile dikkat çeken Konfor, yıl sonuna kadar 35, 2015 sonuna kadar ise 60 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Firma fuar süresince Hall 8 - Stand No: A800'da olacak.

Konfor Mobilya

Konfor Mobilya hakkında
'Evin Senin Kimliğin' mottosuyla İzmir'de üretime başlayan Konfor, yenilikçi ve trend tasarımlarını dünyanın 43 ülkesinde tüketicilerle buluşturuyor. Türkiye genelinde 25 konsept mağaza ve 650'nin üzerinde satış noktası ile hizmet veren Konfor'un ürün gamında yatak odası, yemek odası, genç odası takımları, oturma grupları, köşe takımları, kanepeler, tv üniteleri, orta sehpalar, sandalyeler, berjerler ve yataklar bulunuyor.