Konforist'in ilk projesi İstanbul'da

İstanbul Eyüp'te inşa edilen ve üniversite öğrencilerine yüksek standartlarda konaklama imkanı sunmayı amaçlayan öğrenci yurdu Konforist'in temelleri atıldı

Konforist'in ilk projesi İstanbul'da

12 Haziran 2014/Emlakwebtv
İstanbul Eyüp'te toplam 6 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilen yüksek standartlarda hizmet vermeyi amaçlayan öğrenci yurdu Konforist'te geri sayım başladı.  Konforist 2014-2015 eğitim-öğretim yılında hizmet vermeye başlayacak.

Çevre üniversitelerde bulunan öğrencilerle yaptığı görüşmeler ve fokus çalışmalar neticesinde, öğrencilerin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda hareket eden Konforist; sunacağı hizmetlerden mimari tasarıma mobilyalardan kullanılacak renklere kadar tüm detayları öğrencilerin beğeni ve tercihlerine göre belirledi.

125 Oda 237 Kişilik Kapasite
237 kişilik kapasitesi ile tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik odalarla hizmet verecek olan Konforist, farklı büyüklüklerden oluşan 125 odaya sahip. VIP odası ve engelli odası da bulunan projede; kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, hamam ve jakuzi, sauna, fitness salonu, kuaför, market, restaurant, teras kafe, bilgisayar odası, etüd salonu, cep sineması, play station odası, hobi mutfağı ve copy center da bulunuyor.

Deneyimli Yönetim
Yurt yatırımcılığı ve işletmeciliğinde deneyimli olan yöneticilerin imza attığı Konforist, Avrupa İnşaat liderliğinde yükseliyor. Konut inşası ve pazarlaması konusunda sektörün lider firmalarından olan Avrupa İnşaat, Konforist projesinin inşasından sorumlu olurken yönetim ve işletme konularında alanında 20 yıllık birikimi olan profesyonellerden destek alacak. 

Proje Bilgisi: Konforist