Konforist'te fiyatlar 925 TL'den başlıyor

İstanbul yeni eğitim öğretim yılına hazırlanırken, şehir dışından gelen çok sayıda öğrenci "yurt" arayışını sürdürüyor. 500 öğrenci kapasitesine sahip Konforist'e ise en fazla Antalyalı adaylardan talep geliyor. Oda fiyatları ise 925 TL'den başlıyor

Konforist'te fiyatlar 925 TL'den başlıyor

Lüks yurt konseptinde inşa edilen Konforist, yeni eğitim-öğretim yılına hazır. 500 kişilik öğrenci kapasitesiyle dikkat çeken Konforist, başta Antalya olmak üzere, İzmir, Bursa, Adana ve Mersin'den büyük talep geliyor. 

925 TL'den başlayan fiyatlarla
Türkiye'nin en konforlu öğrenci yurtlarından biri olan Konforist, yüksek standartlarda konaklama çözümleri sunuyor. Konforist öğrenci yurdunun erkek bölümünde oda fiyatları 925, kız öğrenci bölümünde ise 1000 TL'den başlıyor.

Konforist'te fiyatlar 925 TL'den başlıyor

Öğrencilerin istekleri hayata geçirildi
Öğrencilerin istek ve beklentilerinden hareketle dizayn edilen Konforist, üçüncü eğitim-öğretim yılı hazırlıklarını da sürdürüyor. Öğrencilerle görüşmelerle hayat geçirilen kısımlar arasında kız öğrenci yurtu kuaför, fitness, yüzme havuzu, hobi mutfağı, jakuzi, Türk hamamı ve kapalı havuz bölümleri bulunuyor.

Erkek yurtunda ise playstation ve TV odaları, Gentlaman Club, bilardo ve masa tenisi gibi oyunlara yer verilen sosyal alanlar bulunuyor.Erkek öğrenciler için ayrıca maç izleme odaları ve aletli ve aletsiz olmak üzere iki ayrı fitness salonu da hizmet veriyor. 

Proje Bilgisi: Konforist