Konforist'te yüzde 80 doluluk

Türkiye'nin en lüks öğrenci yurtlarından biri Konforist'te yüzde 80 doluluk oranına ulaşıldı.

Konforist'te yüzde 80 doluluk

İstanbul'un en yoğun öğrenci bölgesi Kağıthane-Eyüp lokasyonunun en çok tercih edilen yurtlarından biri olan Konforist'te doluluk oranı yüzde 80'e ulaştı. 

Yurtlara en yüksek talep özel üniversitelerde
Sunduğu imkanlar ve lüks segmentiyle dikkat çeken Konforist'e en yüksek ilgi İstanbul Bilgi Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi ve Biruni Üniversitesi öğrencilerinden geldi. İstanbul'un "Üniversite Vadisi olarak" tanımlanan Eyüp Kağıthane lokasyonunda en çok tercih edilen yurtların başında gelen Konforist'e Türkiye'nin dört bir yanında öğrenci geliyor.

 

Konformist'te yüzde 80 doluluk

 

Markalı öğrenci yurtlarına ilgi
Son yıllarda, öğrencilerin yüksek standartta konaklama çözümleri sunan yurtlara ilgisinin büyük bir yükseliş içinde olduğunu belirten Avrupa Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ediz Giray, üniversite tercih döneminin start vermesinin ardında Konforist'in kapasitesinin büyük oranda dolduğunu kaydetti. Kayıtların başlamasıyla birlikte büyük bir ilgi yaşandığını kaydeden Giray:

"Gösterilen ilgi nitelikli öğrenci yurtlarının artık kendini ispat ettiğini göstermektedir. Konforist'i tercih edenlerin büyük bir çoğunluğu, vakıf üniversitelerinin öğrencileri. Hem öğrencilerimizi hem de onların ailelerini memnun edecek hizmetler sunuyoruz. Bu da öğrencilerimizin bizleri tercih etmesinin en önemli nedenidir..." şeklinde konuştu. 

"Konforist'te yüzde 80 doluluk" Başlıklı Haberin Galerisi

Konforist'te yüzde 80 doluluk

Konforist'te yüzde 80 doluluk

Konforist'te yüzde 80 doluluk

Konforist'te yüzde 80 doluluk

Firma Bilgisi: Avrupa Şirketler Grubu
Proje Bilgisi: Konforist