Kontek DÜET projesi kapılarını açıyor

Kontek DÜET projesi, merkezi konumu, ulaşım kolaylığı ve sunduğu çağdaş yaşam olanakları ile 80 aileye kapılarını açıyor

Kontek DÜET projesi kapılarını açıyor


Kontek İnşaat bugüne kadar ağırlıklı olarak Rusya, Ukrayna ve Cezayirde proje yönetimi, restorasyon-renovasyon ve anahtar teslimi müteahhitlik hizmetleri konularında başarıyla faaliyet göstermiştir. Gerçekleştirdiği projeler arasında banka, iş ve alışveriş merkezleri, hastane ve laboratuvarlar, otel ve kongre merkezleri, turistik tesisler, öğrenci yurtları, okullar, üniversite kompleksleri, spor salonları, stadyumlar, tiyatro ve sanat merkezleri gibi birçok iddialı proje bulunmaktadır. Göztepe Sahrayı cedid’de bulunan 3.745 m2lik bir alan üzerinde yer alan ve 80 daireden oluşan bu butik proje, içinde bulunduğu koruluğa mükemmel uyum sağlayarak Anadolu yakasında şehirden kopmadan, keyifli ve sakin bir yaşam arzulayanlar için, ideal.

Kontek DÜET projesi Mimar Bünyamin Derman (db Mimarlık) imzasını taşıyor
Mimar Bünyamin Derman (db Mimarlık) imzası taşıyan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere balkonlu, balkonsuz, bahçeli ve teraslı farklı daire seçenekleri bulunuyor. Proje kapsamında ayrıca; kapalı otopark, kapalı-açık yüzme havuzu, fitness center, kafeterya, çocuk parkı, yürüyüş yolları, oyun odaları ve depo alanları gibi olanaklarla 24 saat güvenlik hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca Fiyat aralıkları 2+1 daireler de 560.160.- TL ile 638.324.- TL ve 3+1 daireleri ise 670.776.-TL ile 713.011.-TL arası değişmekte olup, 2014 Mart tarihinde teslimler başlayacaktır.

Kontek DÜET hakkında detaylı bilgi için: www.kontekduet.com.tr

Proje Bilgisi: Kontek Düet