Kontek Düet Sitesi Çiftehavuzlar!

Kontek İnşaat imzası ile hayat bulan Kontek Düet Sitesi Çiftehavuzlar'da teslimler 2018 yılında başlayacak

Kontek Düet Sitesi Çiftehavuzlar!

Kontek İnşaat imzası ile hayat bulan Kontek Düet Sitesi Çiftehavuzlar'da teslimler 2018 yılında başlayacak. Bağdat Caddesi'ne yürüme mesafesinde yükselecek olan proje modern mimarisi ile öne çıkıyor. 

Bir kentsel dönüşüm projesi olarak yükselecek olan Çiftehavuzlar Kontek Düet projesinde peyzajda 60 yıllık manolya, sedir ve meşe ağaçları yer alıyor. Projede daireler deniz ve Adalar manzarasına hakim. 

Kontek Düet Sitesi Çiftehavuzlar!

Banka kredisi ile ödemeler için uygun olan projede firma bünyesinde yüzde 50 peşinat ile 18 ay vade farksız taksit yapılıyor. Kontek Düet fiyatları ise 305 bin dolardan başlangıç gösteriyor. 

Sosyal donatılar açısından da oldukça zengin olan Kontek Düet Çiftehavuzlar projesinde açık yüzme havuzu, adalar manzarası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı otopark, güneşlenme terası ve kafe bulunuyor.

Kontek Düet Sitesi Çiftehavuzlar!

5 bin 222 metrekarelik arsa alanı üzerinde yayılan Kontek Düet Sitesi, 23 ve 26 katlı iki bloktan meydana geliyor. Projede alanları 61 metrekare ila 187 metrekare arasında değişen toplam 128 adet daire bulunuyor. 

2018 yılı Şubat ayında teslim edilmesi planlanan Çiftehavuzlar Kontek Düet projesinde 9 bin metrekarelik kapalı otopark alanı bulunuyor. 3+1 daireleri tükenen projede 1+1, 2+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. 

Projenin dairelerinde ise ankastre beyaz eşya ürünler, ebeveyn banyosu, ısı pay ölçer, merkezi ısıtma ve balkon gibi özelliklere yer veriliyor. Proje ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden edinebilirsiniz. 

 

Firma Bilgisi: Kontek Inşaat
Proje Bilgisi: Kontek Düet