Konut Almak İsteyenler Acele Edin

Eski evlerinden kurtulmak isteyenler, daha modern ve daha canlılığı olan evlerde oturmak isteyenler şimdilerde bu imkanı çok rahatça bulabilmekte

Konut Almak İsteyenler Acele Edin

Eski evlerinden kurtulmak isteyenler, daha modern ve daha canlılığı olan evlerde oturmak isteyenler şimdilerde bu imkanı çok rahatça bulabilmekte. Ülkemizde daha modern bir yapılaşmaya doğru gidilirken buna en çok sevinenlerde yeni bir ev almak isteyen insanlardır. Eğer ki ev almak istiyorsanız ve nereden alabilirim diye düşünüyorsanız bu yazımızda sizlere yardımcı olacağız.
Türkiye'nin belli yerlerinde hala yapımları devam eden evlerde kimisinin de yapımı tamamlanmış ve satışını beklemektedir. TOKİ tarafından hazırlanan Bolu Mudurnu Taşkesti projesi kapsamında projede yer alan 110 konutun teslimatı gerçekleştirilmek üzere. Bu konutların teslim tarihleri 24/12/2014 ile 31/12/2014 tarihleri arasında olacaktır. Bunun yanında ihtiyacınıza uygun olarak 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 oda düzeninde olan ve 200 adet konuttan meydana gelen ve Smart City projesi Si yapı tarafından hazırlanan proje Ümraniye'de hayata geçirilecektir. 70-200 metrekare arasında değişen bu konutlar, teslim tarihleri ise 2015 yılı Aralık ayında gerçekleştirilecektir.
İlginizi çekebilecek bir diğer proje ise Tarlabaşı 360 projesidir. Bu projede yer alan konutlar hem daire olarak hem de ofis olarak tasarlanmıştır. Daireler 47 ile 355 metrekare arasında, ofisler ise 63 ile 588 metrekare arasında değişmektedir. Çok lüks olarak tasarlanan bu proje, teslim tarihi olarak dairelerin 2015, ofislerinin de 2016 yılında teslim edilmesi planlanmaktadır. Eğer ki rezidans ve villa almayı düşünüyorsanız Çengelköy Park Evlerine göz atabilirsiniz. Villa büyüklükleri bakımından 400-585 metrekare arasında olmakla beraber üstelik her villanın kendine özel birer bahçesi yer almaktadır. Bu projede 20 tane ticari ünite, 89 villa, 83 rezidans konuttan meydana gelmektedir. Teslim tarihi olarak 2015 yılının Aralık ayı olarak belirtilmiştir.
Her kesimin kendine uygun seçenekleriyle hazırlanan bu projeler gerçekten de dikkate değer durumda. Hem lüks hem de insanların ihtiyaç duyabilecekleri alanlara yakınlıklarıyla da ayrı bir fark yaratmaktadır.