Konut Projeleri İstanbul Anadolu Yakası

İstanbul Anadolu Yakası'nda inşaat yapabilmek için firmalar birbiriyle yarışıyor. Neredeyse bütün boş arazileri dolan Anadolu Yakası'nda konut fiyatları da hızla artıyor. Anadolu Yakası konut projelerini araştırdık...

Konut Projeleri İstanbul Anadolu Yakası

İstanbul Anadolu Yakası'nda inşaat yapabilmek için firmalar birbiriyle yarışıyor. Neredeyse bütün boş arazileri dolan Anadolu Yakası'nda konut fiyatları da hızla artıyor. Anadolu Yakası konut projelerini araştırdık... İşte Konut Projeleri İstanbul Anadolu Yakası...

360 Kurtköy
Demirbaş Yapı ve Hanesel Yapı güvencesiyle hayata geçirilen 360 Kurtköy projesi 2+1, 3+1, 3+1 ve 5+1 konut seçeneklerinden oluşuyor. Çamlık Spor Tesisleri'nin üzerinde yer alan büyük arazide yükselen 360 Kurtköy projesi az katlı mimarisi ile dikkat çekiyor. 360 Kurtköy teslimleri Temmuz 2018'de yapılacak. Projede fiyatlar ise 350 bin liradan başlıyor. 

East Park Residence
Konut Projeleri İstanbul Anadolu Yakası haberimize East Park Residence ile devam ediyoruz. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçeneklerinin yer aldığı East Park Residence teslimlerinin ise 2017 yılında yapılması planlanıyor.  Pendik East Park Residence metrekare birim fiyatları ise 4 bin 500 liradan başlıyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri yer alıyor.

Velvet Towers
Palma D'oro May İnşaat tarafından hayata geçirilen Velvet Towers projesi 2018 yılında teslim edilecek. Göztepe minibüs yoluna 100 metre mesafede yükselen Velvet Towers, Fikirtepe'de konumlanıyor. MTB İnşaat ve Fatih Yıldız İnşaat imzası taşıyan projede 1+1'den 5+1'e kadar farklı konut tipleri bulunuyor. 

Mesa Marmara
Kartal'da yükselen Mesa Marmara teslimleri 2017 yılında yapılacak. 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan projede fiyatlar ise 920 bin lira ile 1 milyon 200 bin lira arasında değişiyor. 

Bizimtepe Aydos 
Konut Projeleri İstanbul Anadolu Yakası haberimizde yer alan projelerden bir diğer Bizimtepe Aydos projesi. Halk HYO ve Vakıf GYO'nun ortaklığı ile inşa edilen projede fiyatlar 438 bin liradan başlıyor. Sancaktepe'de hayata geçirilecek olan Bizimtepe Aydos projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Projede toplam 1037 adet daire bulunuyor.