Konut Projelerindeki Kampanyalar!

Türkiye'nin yükselen sektörü inşaatta gelişmeler, projeler hız kesmiyor. Emlakwebtv.com ekibi Konut Projelerindeki Kampanyaları inceledi

Konut Projelerindeki Kampanyalar!

Markalı konut projelerini geliştiren birçok firma uygun ödeme seçenekleri ile birçok kişiyi ev sahibi olma hayaline kavuşturuyor. Gerek firma bünyesinde taksit imkanı, gerek peşinatsız ödemeler, gerek taksit erteleme, gerek anlaşmalı banka kredileri sayesinde her bütçeye uygun lüks konutlar üretiliyor. Emlakwebtv.com ekibi konut sahibi olmak isteyenler için en yeni konutlardaki kampanyaları derledi.

Konut Projelerindeki Kampanyalar!

1.Lokum Evler

Ramazan ayı boyunca yüzde 3, peşin alımlarda ise yüzde 15 indirim uygulanan Lokum Evler projesinde, ayrıca Ramazan ayında ev alanların yüzde 25'lik peşinatlarını proje teslim tarihine kadar erteleyebilme imkanı bulunuyor.  Lokum Evler projesinde ev sahibi olmak isteyenler için 60 aya yüzde 0,89, 120 aya ise 1,03’den başlayan oranlar ile banka kredisi imkanı da sunuluyor.

2.DKY Kartal

Kartal'da hayata geçirilen ve bünyesinde ofis, alışveriş alanları ve konut alanlarına ayrılan DKY Kartal Projesi'nde de Ramazan boyunca yüzde 3'lük bir indirim imkanı sunuluyor. Projeden peşin alım yapanlara yüzde 10 indirim fırsatı sunulurken, 60 aya yüzde0.99 ve 120 aya da yüzde 1.02'den başlayan özel kredi imkanları veriliyor. 

3.G Marin

G Marin Bayramoğlu’nda Mar Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 35 bin metrekare arsa alanı üzerinde 556 adet konuttan meydana gelen G Marin kampanyaları da dikkat çekiyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden meydana gelen G Marin daire büyüklükleri 41 metrekare ile 183 metrekare arasında değişiyor. Hemen teslim edilen G Marin projesinde dubleks daireler de yer alıyor. G Marin 16 bloktan meydana geliyor.

G Marin ödeme planı kapsamında yüzde 5 peşinat talep ediliyor. Hemen taşınma imkanı sunulan G Marin kampanyası kapsamında ise aidat Mar Yapı tarafından karşılanıyor.

4.Vaditepe Göl Evleri

KİPTAŞ-Binres İnşaat ortak projesi olarak Başakşehir'de hayata geçirilen Vaditepe Gölevleri Projesi'ne yoğun ilgi sürüyor. Projenin yüzde 40 kısa sürede satıldı. Proje kapsamında alternatif ödeme planları hazırlayan Kiptaş ve Binres İnşaat, 24 ay sıfır faiz taksit imkanı sunuyor. Buna ek olarak 48 ay 0,55 faiz oranı, 60 ay 0,61 faiz oranı ve 120 ay 0,78 faiz oranı gibi, uygun faizli kredi imkânı seçeneği  tanınıyor.

5.Dumankaya

Dumankaya İnşaat Ramazan'a özel bir kampanya başlattı. Kampanyayla birlikte Dumankaya, Mozaik Projesinde 1.825, Ritim İstanbul'da 2.600 ve Hi-Fit projesinde ise 1.758 TL'lik taksitlerle Ramazan'a özel indirimler sunuyor.

6.Mebuskent

Ankara'nın rakımı en yüksek bölgelerinden biri Batıkent Çakırlar Karacakaya mevkiinde 388 dönümlük dev alan üzerinde kurulan Mebuskent, 332 adet villa ve 602 dairelik 10 bloktan oluşuyor.

Satışa çıktığı günden bu yana yoğun ilgi gören Mebuskent’te her bütçeye uygun konut bulunuyor. Üstelik değişik tip ve özelliklerdeki konutların ödeme planı, alıcının ödeme gücüne göre belirleniyor. Çift maaşlı bir ailenin yıllarca kira ödemek yerine, 4-5 yıl vadede kira öder gibi taksitlerle Mebuskent’te konut sahibi olması mümkün.