Konut projelerini etkin satabilmek için…

AREMAS ve EVA Gayrimenkul Değerleme, “Gayrimenkule Giriş ve Konut Sektöründe Pazarlama/Satış” eğitiminin 3.sünü düzenliyor

Konut projelerini etkin satabilmek için…

8 Mayıs 2013 / emlakwebtv
AREMAS ve Gayrimenkul Değerleme konusunda uzman EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık, sektörün satış ve pazarlama konusunda kalifiye eleman eksikliğinden yola çıkarak başlattıkları “Gayrimenkule Giriş ve Konut Sektöründe Pazarlama/Satış” eğitiminin üçüncüsünü düzenliyor. Eğitim 16 – 17 Mayıs tarihlerinde EVA Gayrimenkul Değerleme’ nin İstanbul, Bostancı merkez ofisindeki eğitim salonunda düzenlenecek.

Gayrimenkulün temel kavramları konusunda bilgili sahibi olmak isteyen, konut sektöründe satış / pazarlama alanında uzmanlaşmayı arzu ve hali hazırda çalışan kişilere yönelik düzenlenen bu eğitime, sınırlı kontenjanla katılım alınacak, programın sonunda başarılı olanlara ise sertifika verilecektir.
2 gün sürecek eğitim; Kanunlarımızda ve Uygulamada Gayrimenkul, Tapu Kavramı, İmar İşlemleri, Mülkiyet hakkı ve yasal belgeler, Satış Pazarlama Strateji Raporları hazırlamak ve yorumlamak, Bir konut projesinin doğru ve etkin satılabilmesinin yolları, Pazarlama Planı oluşturma, Alternatif Pazarlama Araçları, Pazarlamanın alt başlıkları, Medya Satın alma ve planlama, Satışa çıkmadan yapılması gerekenler, Satış süreci ön hazırlıkları ve etkin müşteri ilişkileri yönetimi, farklı müşteri ile başa çıkma, nasıl şerefiyelendirme yapılır, örneklerle Şerefiyelendirme çalışmaları gibi pek çok konuyu kapsıyor.
Konut pazarlama ve satışı konularında Vedat Arslan’ın ana eğitmen olacağı programda;   gayrimenkul sektörü,  kanunlarımızda ve uygulamada gayrimenkul, tapu ve imar kavramı, mülkiyet hakkı ve yasal belgeler, şerefiyelendirme ile ilgili kısımlarda ise Lisanslı Değerleme Uzmanları Zuhal Balsarı ve Özdil Şahin eğitim verecektir.
Eğitim ile ilgili talep ve sorular için splus@evagyd.com adresine mail atılabilir veya 0216 665 36 63 numaralı telefondan Yurdagül ÖZEN’e ulaşılabilir.

Eğitim Ücreti:
Kişi başı KDV Dahil 350 TL +KDV’ dir.