Konut sektörünün en beğenilen markası: MESA

Capital tarafından 15. kez yayınlanan "Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri" araştırmasında MESA, zirvedeki üç markadan biri oldu

Konut sektörünün en beğenilen markası: MESA

Capital Dergisi'nin 15'inci kez düzenlediği Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri araştırmasının sonuçları kamuoyu ile paylaşıldı. En beğenilen inşaat şirketleri listesine yeniden girmeyi başaran MESA, zirvedeki üç markadan biri olma başarısını gösterdi. 

MESA En Beğenilen İnşaat Şirketleri arasında yeniden zirvede
Capital Dergisi tarafından 700'ün üzerinde şirketten 1602 yöneticinin verdiği yanıtlara göre belirlenen "Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması", 3 boyunca ve online görüşme tekniği ile tamamlandı. Ödül töreninde yaptığı konuşma ile araştırmanın sonuçlarını değerlendiren MESA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, MESA ailesinin inşaat sektöründe kalite ve güvenle anılmasının yeni projeler konusunda daha da cesaretlendirdiğini söyledi.

Konut sektörünün en beğenilen markası: MESA

MESA yeni yatırımlara hazır
47 yıldır, başta konut olmak üzere tüm iş alanlarında kalite ve güvenle anılan bir marka haline geldiklerini vurgulayan Boysanoğlu:

"Bugün, kalitede standartları belirleyen referans bir şirket olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. İnşaat sektörünün en beğenilenleri arasında yer almak bizi mutlu ettiği kadar cesaretlendiriyor da. Bu cesaretle, Türk insanını yüksek kaliteli yaşam alanları ile tanıştırmayı sürdüreceğiz”  ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Mesa