Konutlarda Kurban Bayramı İndirimi!

Konutlarda Kurban Bayramı İndirimi bazı firmalarda başladı. Kurban Bayramına özel ödeme planları hazırlandı

Konutlarda Kurban Bayramı İndirimi!

Konutlarda Kurban Bayramı indirimi başladı. Doların her geçen gün yükselmesi inşaat sektörünü de etkilerken, firmalar projelerindeki fiyatları sabitledi. Kurban Bayramına özel ödeme seçenekleri hazırlayan firmalar, faizsiz ödeme planları, indirimli fiyatlar ya da dolar kurunu sabitleyerek yatırım yapmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor.

İşte Kurban Bayramı İndirimli Projeler!

1.Hayat Tepe

Konutlarda Kurban Bayramı İndirimi!


Özak GYO, Bayrampaşa’da inşa ettiği Hayat Tepe projesi için Kurban Bayramı’na özel kampanya başlattı. Bu kapsamda projede kalan son 3+1 ve 4+1 daireler 15 bin liralık indirimle alınacak. Ayrıca yüzde 1 peşinat avantajı da sunulacak. Hayat Tepe’de dileyenler ise yüzde 1 peşinata vade farksız 6 ay sonra ödeme imkanına da sahip olacak. ki tanesi 24, bir tanesi de 23 katlı 3 bloktan oluşan projede kapalı yüzme havuzuna ek olarak, kış bahçesi,buhar odaları, kafeteryalar,  koşu parkuru ve anfi tiyatrosu da yer alıyor. 

 

2.Çukurova Balkon

Konutlarda Kurban Bayramı İndirimi!


Çukurova Balkon'da, yaklaşan Kurban Bayramı vesilesiyle düzenlenen kampanyada, yüzde 1'lik peşinat Çukurova Gayrimenkul tarafından karşılanacak. Proje bedelinin yüzde 17'lik kısmının vade farksız olarak bir yıl sonraya ertelenebilmesine olanak tanıyan kampanya kapsamında diğer yüzde 17'lik kısım ise vade farksız biçimde iki yıl sonra ödenebilecek. Projenin yüzde 65'lik kısmı ise banka kredisine uygun biçimde hemen ya da bir sene sonra başlatılabilecek. 

3.Sky Bahçeşehir

Konutlarda Kurban Bayramı İndirimi!

 

Kurban Bayramı için indirime giden ve ödeme planında özel seçenekler sunan Sky Bahçeşehir’de yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Kampanya kapsamında yüzde 5 peşinat ve ufak ufak taksitlerle teslime kadar sadece 49 bin lira ödeyerek 2+1 120 metrekare, 380 bin liralık eve sahip olunuyor. Konut bedelinin yüzde 50'sinin 36 ayda rahat rahat ödenebildiği kampanya kapsamında, daire bedelinin yüzde 20’si teslimde, yüzde 12,5’i 24 ay sonra, yüzde 12,5’i 36 ay sonra olmak üzere vade farksız ödenebiliyor. Bu sayede daire bedelinin kalan yüzde 50’si için de 120 aya kadar oldukça düşük taksitli banka kredisi kullanılabiliyor.