Konutta 3 boyut avantajı

Dünya Konut Günü’nü özel bir kampanya ile kutlayan 3DKonut.com, bine yakın firmaya ait 2.500 projeyi 3 boyutlu olarak sergiledi

Konutta 3 boyut avantajı

Dünya Konut Günü’nü özel bir kampanya ile kutlayan 3DKonut.com, bine yakın firmaya ait 2.500 projeyi 3 boyutlu olarak sergiledi. Ziyaretçiler ortalama 41 dakika gibi rekor bir süre geçirdikleri sitede, 40’ın üzerinde sayfa gezme şansı buldu.

Dünya konut gününe özel indirim
Tamamen bir Türk girişimi olan ve inşaat projelerinin bilgisayarda hazırlanan 3 boyutlu birebir modellerini Google Earth üzerinde sergileyen 3DKonut.com, Dünya Konut Günü’nü özel bir indirimle kutluyor. Ekim ayı sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında, inşaat sektörünün son dönemdeki en popüler tanıtım mecralarından birisi haline gelen 3DKonut.com uygulamaları %50 indirimli sunuluyor.

3DKonut.com

Türkiye'nin tüm projeleri 3. Boyut'a
Dünya Konut Günü dolayısıyla başlattıkları “3 Boyutlu Avantaj” kampanyası hakkında bilgi veren 3DKonut.com yöneticisi Aybars Görpe; inşaat sektörüne yeni nesil tanıtım ve pazarlama fırsatı sunduklarını söyleyerek, “Bu kampanya ile Türk ekonomisinin en önemli lokomotiflerinden birisi olan inşaat sektörüne biz de hizmetlerimizle destek olmayı hedefliyoruz. Amacımız, Türkiye’deki tüm konut projelerini 3. Boyuta taşımak” dedi. 3DKonut.com uygulamasının projeyi müşterinin ayağına götürdüğünü bu sayede, hem inşaat firması hem de o projeden ev almayı düşünenler açısından zaman, emek ve maliyet tasarrufu sağladığını vurgulayan Görpe, “Ankara’da yaşayan birisi, İstanbul’daki konut projesini sanki o anda oradaymış gibi tüm detaylarıyla internet üzerinden 3 boyutlu olarak gezebiliyor.” dedi.

Ortalama 41 dakika
3DKonut.com uygulamasına olan ziyaretçi ilgisine de değinen Görpe, “Türkiye’nin farklı yerlerindeki konut projelerinin internet sayfalarını ziyaret edenler, 3 boyutlusunu da gezmek üzere 3DKonut.com’a geliyor. Dünya genelindeki web sitesi istatisiklerini yayınlayan kaynakların rakamlarına göre ziyaretçilerimizin sitede kalma süreleri ortalama 41 dakikayı buluyor” diyerek bunun kendi alanında bir rekor olduğunu vurguladı.