KONUTTA 5 FIRSAT

Markalı konut projelerinde ödeme avantajları devam ediyor. ‘0’ faiz silahını çeken şirketler, konut alıcısı için alternatif planlar çıkarıyor

KONUTTA 5 FIRSAT

İstanbul’un 5 konut projesinde, konut alıcısı için alternatif ödeme planları sunuluyor. Kimi şirket KDV’yi üstlenirken, kimi taksitleri düşük tutuyor. Avantajlar arasında 5 sene ‘0’ faiz imkanı bile var. İşte konut alacakların yüzünü güldürecek o fırsatlar…

KDV’si şirketten  

Basın Expres Yolu üzerindeki Nurol Park projesinde peşinat ve faiz ödenmediği gibi KDV’de şirket tarafından ödeniyor. ‘0’ peşinat fırsatında, yüzde 55 banka kredisi ve yüzde 45 kalan bakiye 3 sene boyunca, senede bir defa olmak üzere Nurol GYO’ya ödenecek. 

Proje, 1512 daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire alternatifleri yer alıyor. Ofislerinde bulunduğu Nurol Park’ta restoran ve kafe gibi ticari alanlara da yer verildi.

Ayda 2 bin 900 liralık taksit  

Evdekifirsat.com Yenibosna’daki Istwest projesinde avantajlar sunuyor. Şirket, peşinat ödemeden, hemen tapu ve hemen teslim edilen İstwest projesinde ayda 2 bin 900 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

999 üniteden oluşan Istwest, hali hazırda yüzde 85’lik doluluk oranına sahip. Yaşamın 1 yıl önce başladığı projede; kapalı ve açık yüzme havuzları, haftaiçi ve haftasonu hobi atölyeleri, Meydan Alışveriş Merkezi, cafe ve restoran gibi çok sayıda hizmet sunuluyor.

Faizler fark yedi

Dumankaya İnşaat, Anadolu yakasındaki projeleri için fırsatlar sunuyor. Maltepe’deki Ritim İstanbul ve Sancaktepe’deki Dumankaya Mozaik projelerindeki konutlar 60 ay 0 faizle satılıyor. Şirket böylelikle 5 yıl faizsiz kredi imkanı sağlıyor. Ayrıca peşin satışlarda da yüzde 12 indirim yapılıyor.

Dumankaya’nın Ritim İstanbul’unda 863 rezidans, 250 home ofis, 114 ticari ofis ve 146 mağaza-iş yeri olmak üzere 1373 bağımsız ünite mevcut. Projede, cadde mağazaları, lobi alanları, dinlenme alanları, lounge, restoran ve seyir terası, kültür merkezi, ofis ve bürolar gibi özel alanlar da bulunuyor. 3 etaplı Mozaik’te ise stüdyodan 4+1’e kadar daire tipi bulmak mümkün.

Peşine indirim

DKY İnşaat’ın DKY Kartal’ında fırsatlar ise Aralık başına kadar devam edecek. Peşinde yüzde 15 indirimin yanı sıra 10 bin liralık peşinat, 60 ay 0 faiz avantajı da sağlanıyor.

220 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen DKY Kartal, toplam 331 daireli. Ofis bloğuna da yer verilen projede; çiçek bahçeleri, ağaçlar, su kanalları, çocuk oyun alanları, bisiklet yolları, koşu parkurları, açık ve kapalı kullanımlı havuzlar gibi hizmetler sunuluyor.

İlk dönem avantajı

Babacan Yapı’nın yeni projesi Babacan Premium'da ise ilk dönem avantajları sürüyor. Ödeme koşullarına göre 40 aya kadar vade farksız ödeme yapılıyor. Fiyatlar ise 176 bin liradan başlıyor. 1400 daire, AVM ve otel alanı yer alan projede ilk etap Haziran 2018'de, ikici etap Eylül 2018'de teslim edilecek. Projede 1+0’dan, 3+1’e düz ve loft dairelere kadar seçenekler sunuluyor.