Konutta Babalar Günü Kampanyaları!

Konutta Babalar Günü Kampanyaları yapan firmaları ve projeleri Emlakwebtv.com ekibi sizler için derledi. İşte Konutta Babalar Günü Kampanyaları

Konutta Babalar Günü Kampanyaları!

Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlanan Babalar Gününe sayılı günler kala, konutta babalar günü kampanyaları başladı. Firmaların uyguladığı bu kampanyalar sayesinde babanıza en güzel hediyeyi verecek olabilirsiniz.

İşte Konutta Babalar Günü Kampanyaları!

1.Sinpaş Babalar Günü

Sinpaş GYO, Babalar Günü’nde tüm babalara ve sevdiklerine 15 bin TL hediye ve özel ödeme seçenekleri uyguluyor. Sadece 20-21 Haziran tarihlerinde geçerli olacak Babalar Günü kampanyası; Aydos Country, Bursa Modern, EgeYakası, İncek Blue, İncek Green gibi birbirinden özel Sinpaş GYO projelerinde geçerli olacak.

Konutta Babalar Günü Kampanyaları!

2.Rings İstanbul

Rings İstanbul düzenlediği kampanyayla babalara, unutulmaz bir hediye verme fırsatı sunuyor.  Kampanya kapsamında Rings İstanbul’da bulunan sınırlı sayıdaki geniş bahçeli ve orman manzaralı teraslı evlerden ya da Rings AVM üzerinde bulunan rezidans dairelerden birine 20 – 22 Haziran tarihleri arasında 20.000 TL’ye varan indirim fırsatıyla sahip olmak mümkün.

3.Özak GYO Babalar Günü

ÖZAK GYO, Hayat Tepe projesinde babalar gününe özel 20 bin liralık indirim yapıyor. Özel indirimin yanı sıra projede satın almak isteyen müşterilere özel hediyeler de sunulacak.  ÖZAK GYO, cazip fiyat avantajıyla yeni fırsatlar sunuyor. Hayat Tepe, ‘Babaları mutlu etmeye aday’ proje olarak dikkat çekiyor.

Konutta Babalar Günü Kampanyaları!

4.Evvel İstanbul

Başakşehir’de, Emlak Konut GYO ile İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığıyla hayata geçirilen EVvel İstanbul’da Babalar Günü kampanyası düzenlendi. Projede 12-22 Haziran tarihleri arasında tüm babaları yüzde 12 indirim fırsatı bekliyor. Mahalle kültürünü ön plana çıkarmayı hedefleyen projede toplam 678 konut bulunuyor.