Konutta Cityscape fırsatları yaklaşıyor

İstanbul'da 24 Mart'ta start alacak olan Cityscape Turkey, bireysel yatırımcılar için cazip fiyat fırsatları sunacak

Konutta Cityscape fırsatları yaklaşıyor

24 Mart tarihinde İstanbul'da başlayacak Cityscape Turkey buluşması, kurumsal ve uluslararası yatırımcıları aynı çatı altında buluşturacak. Etkinlik kapsamında ayrıca bireysel yatırımcılar da cazip fiyatlarla ev sahibi olma şansına kavuşacaklar. Cityscape Turkey'i çok sayıda projeyi tek bir çatı altında inceleme fırsatı sunacağını vurgulayan Cityscape Grup Direktörü Wouter Molman:

“Cityscape Turkey konut alıcıları ve yatırımcılar için çok cazip özel fırsatlar sunacak. Konut alacaklar özel koşullarda alacakları gayrimenkulleriyle alırken kazanacak" ifadelerini kullandı. 

Konutta Cityscape fırsatları yaklaşıyor

Bireysel yatırımcı için özel fırsatlar Cityscape'de
Dev etkinliğe yerli ve yabancı 60'ın üzerinde şirketin katılımı bekleniyor. Dev projelerin yer alması beklenen fuarda özel ödeme seçenekleri ve yüzde 15'e varan artı indirimlerin de bireysel yatırımcılara sunulması bekleniyor. 

Cityscape tarihinin en büyük buluşması
7 bin metrekarelik fuar alanı üzerinde gerçekleşecek olan ve Cityscape tarihinin en büyük lansman organizasyonu olacak Cityscape Turkey'e sektörün en önemli markaları katılım gösterecek. Etkinliğe Ağaoğlu,  Polatyol-Eston İnşaat, DKY İnşaat, Quasar Istanbul,EGE Yapı, Green Valley Real Estate, Kuzu Group, Metropol Istanbul, Ofton, Piyalepaşa İstanbul, Sinpaş ve Suryapı gibi firmaların katılımı bekleniyor.