Konutta prefabrik dönemi

İstenilen yerde, istenilen şekilde, çok kısa sürede ve en ucuz şekilde ev sahibi olmak artık çok kolay.

Konutta prefabrik dönemi

Şehir hayatından kaçmak artık herkesin en büyük hayali.  Kalabalıktan, stresten, gürültüden uzaklaşmak, bir köyde, kasabada, deniz kenarında, müstakil bir evde yaşamak kariyer hedeflerinin son basamağı haline geldi. İşte o köydeki, sahildeki eve ulaşmak artık çok kolay ve ucuz. Nestavilla  sunduğu prefabrik konut çözümleriyle imdada yetişiyor. Nestavilla Mone serisi adı verilen prefabrik evler, esnek yapı malzemesinin sağladığı avantajla, geleneksel mimari yapılara göre çok daha estetik özelliklerde ve inşaat süresi de oldukça kısa. İşçilik ve şantiye maliyetlerini ortadan kaldıran ve inşaat süresini kısaltarak zamandan tasarruf eden Nestavilla, yapı teknolojisine yeni bir soluk getiriyor. Nestavilla prefabrik evler, deprem ve iklim özelliklerine göre tasarlanarak araziden ve iklimden kaynaklanan tüm sorunları ortadan kaldırıyor. İnşa edildiği bölgenin iklim değerlerine göre geliştirilen izolasyonla her mevsim yaşam alanı sunuyor.  53 metrekareden 156 metrekareye kadar değişen büyüklüklerdeki prefabrik ev fiyatları ise 39 bin lira ile 100 bin lira arasında  bulunuyor.
 

Konutta prefabrik dönemi


 


Çelik ve modül evler
Prefabrike konut çözümlerinin yanında çelik ve modül evler de sunan Nestavilla, inşaat sektöründe yeni bir dönemi başlatıyor.  Renua adı verilen çelik evler her mimari yapıya uygun üretilirken, estetik bir anlayışla yapılıyor. Depreme karşı da oldukça dayanıklı olan bu evler, ön üretimli yapı modelleriyle çok kısa sürede inşa ediliyor.  Çeliğin sağlamlığı ve dayanıklılığı sayesinde yıllara meydan okuyan evler inşa ediliyor.
İstenildiği zaman evin kendisini taşımak da mümkün. Modül evler sayesinde taşınabilir, sökülebilir, tekrara monte edilebilir evler yapılıyor.  Satandart Nestavilla Vango modül evlerden biri tercih edildiğinde 1- 5 gün içinde ev sahibi olunabiliyor.  İnşa edildiği bölgenin iklim koşullarına göre tasarlanan Vango modül evler, ısı kaybetmiyor, ve dört mevsim enerji tasarrufu sağlıyor. Çelik yapı sistemle inşa edilen modül evler, deprem ve afetlere karşı çok dayanıklı yapılıyor.

 

 

Firma Bilgisi: Nestavilla