Konutta Ramazan kampanyası başladı

Konutta Ramazan kampanyası başladı. Herkesi ev sahibi yapacak kampanyalarda peşinatsız ödeme seçeneklerinden, yüzde 25'e kadar varan indirim fırsatları sunuluyor

Konutta Ramazan kampanyası başladı

Konut projelerinde Ramazan'a özel kampanyalar start aldı. Herkesi ev sahibi yapacak konutta Ramazan kampanyası kapsamında birçok konut projesinde ev sahibi olmak isteyenlere avantajlı fırsatlar, cazip ödeme seçenekleri ve indirimler sunuluyor. Peşinatsız ödeme seçeneklerinden, yüzde 25'e kadar varan indirim fırsatlarını sizler için derledik. İşte konutta Ramazan kampanyaları... 

Beytürk Orman’da yüzde 10 indirim

Beyttürk İnşaat güvencesi ile yükselen Beyttürk Orman'da Ramazan ayına özel olarak geliştirilen Ramazan kampanyası başladı. Kampanya ile birlikte Beyttürk Orman projesinden ev almak isteyen yatırımcıya yüzde 10'luk indirim sunulacak. 

 

Konutta Ramazan kampanyası başladı

 

Önay Life Residence Ramazan fırsatları 

Önay Grup ve Tuna Ev-Ofis tarafından kurulan ÖNTU Yatırım Ortaklığı imzasıyla hayat bulan Önay Life Residence projesinde Ramazan ayına özel kampanyaya başladı.  Projeden ev almak isteyenlere KDV'siz yüzde 25 peşin geri kalan kısmı ise 30 taksit şeklinde ödeme imkanı sunuluyor. 

Babacan Premium’da peşinatsız ev sahibi olma fırsatı 

Babacan Holding tarafından Esenyurt'ta inşa edilen Babacan Premium'da Ramazan ayına özel kampanya start aldı. Kampanya kapsamında Babacan Premium'dan ev almak isteyenlere hiç peşinatsız ev sahibi olma fırsatı sunulurken, konut bedelinin yüzde 75'ini banka kredisi yüzde 25'ini ise teslimde ödeme imkanı tanınıyor. Kampanya ile birlikte ayrıca yüzde 35'lik peşinat ve geri kalan kısmı firma bünyesinde 50 ay 0 faizlik ödeme seçeneği de sunulacak. Bu fırsat paketinde ise kalan bedel firma bünyesinde 50 ay 0 faiz ödeme seçeneği bulunuyor. Babacan Premium tarafından hazırlanan üçüncü fırsat seçeneğinde ise, hiç peşinatsız 120 ay vade ile ev sahibi olma şansı yer alıyor.

Hill Kartal’da Ramazan’a özel 3 farklı fırsat paketi

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı tarafından inşa edilen Hill Kartal projesinde yatırımcıya, Ramazan'a özel 3 ayrı fırsat paketi hazırlandı. Kampanya kapsamında fırsat paketleri içinde taksitlerini 1 yıl ötelemek isteyenlere yüzde 25'lik peşinat şartı getirilirken,geri kalan bakiyenin de 1 yıl sonrasında kredi kullandırılarak ödenmesi mümkün hale geliyor. 

Diğer taraftan konutunu faiz ödemeden uzan vadede satın almak isteyen yatırımcı için hazırlanan ikinci fırsat paketinde de konut bedelinin yüzde 40'ı peşin, geri kalan miktar ise firma bünyesinde sıfır faiz ile 60 aylık vadeye bağlanabiliyor. 
Konutunu peşin almak isteyen yatırımcılara özel olarak hazırlanan fırsat paketinde de yüzde 10+10'luk bir indirim uygulanıyor. 

 

Konutta Ramazan kampanyası başladı


Dumankaya’da Ramazan fırsatları

Sancaktepe'de yükselen Dumankaya Mozaik projesinde yer alan 3+1 tipi daireler 72 ay ve 0 faiz seçeneği ile sahip olmak mümkün hale gelecek. 3+1 tipi daireler 548.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Al Mazaya işbirliği ile hayata geçirilen Ritim İstanbul projesi olacak. Kampanya ile birlikte 733.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan 3+1 tipindeki dairelere özel fiyat ve ödeme seçenekleri hazırlandı.

Kartal'da inşa edilen Dumankaya Horizon'da da Ramazan'a özel kampanya geliştiren Dumankaya İnşaat. 2+1 dairelere 782.000 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilme olanağı sunuyor. 

Nlogo Ramazan kampanyası 

Özyurtlar İnşaat, Ramazan ayında geçerli olacak kampanyada Nlogo İstanbul projesinden konut almak isteyen yatırımcıya kolaylıklar hazırladı. Ramazan kampanyası kapsamında 2+1 daireler 1+1 daire fiyatına, 3+1 daireler ise 2+1 daire fiyatına satışa sunulacak. Firma bu alımlarda ayrıca 48 ay sıfır faiz avantajı sunacak. 

216 Yapı Ramazan kampanyası 

Çekmeköy'de yükselen 216 Butik Plus projesinden konut almak isteyenler için şirket, peşin veya banka kredili alımlarda yüzde 10+3 şeklinde indirim imkanı sunuyor. 

216 Bahar projesinde de Ramazan kampanyası başladı. 16 katlı tek blokta toplam 58 dairenin olduğu rezidans blokundan ev almak isteyenler kampanya dahilinde daire bedelinin yüzde 50'sini peşin ödeyecek. Geri kalan yüzde 50'lik kısım ise teslimde ödenebilecek. 

 

 

Konutta Ramazan kampanyası başladı

 

Ortadoğu Grup Ramazan’da herkesi ev sahibi yapacak

Resim İstanbul Nefes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor. Ramazan ayına özel yapılan kampanya ile yüzde 10 indirimli, peşinatsız banka kredili ödeme veya firma bünyesinde 36 ay vade farksız ödeme kolaylığı sunuluyor.

Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul projesi için ön talepte bulunanların ise istedikleri daireyi çok avantajlı fiyat ve ödeme koşulları ile alabileceklerini söyledi. Ramazan kampanyası ile daire almak isteyenler ister peşinatsız, ister vade farksız ödeme seçenekleri ile daire sahibi olabilecek. 

Taksim Petek Residence’de cazip fırsatlar 

Taksim Petek Residence Ramazan kampanyası kapsamında konut, ofis ve ticari ünitelerden meydana gelen projeden ev almak isteyenler, hemen teslim fırsatı ile 50 ay vade ve sıfır faiz sisteminden yararlanabiliyor. 

DKY İnşaat’tan Ramazan ayına özel indirimler

DKY İnşaat, İstanbul'da yükselen 6 projesi için Ramazan ayına özel indirimlerve ödeme seçenekleri sunuyor. DKY Kartal ve Lokum Evler projesinde, sıfır peşinat sıfır faiz veya yüzde 20 peşin indirimi, DKY On Kağıthane'de aylık 2 bin 500 TL taksit ile ev sahibi olma imkanı, Suadiye, Göztepe, Erenköy'de yer alan DKY Cadde projesinde yüzde 50 peşin öde, gerisini taşın öde kampanyası Ramazan ayı boyunca devam edecek. 

Konutta Ramazan kampanyası başladı


Karat 34 Ramazan kampanyası 

Emlak Konut GYO güvencesi ile Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat ortaklığı tarafından hayata geçirilen Karat 34'te 36 ay sıfır faiz kampanyası Ramazan ayı boyunca devam ediyor.

Helis More’da kira garantili Ramazan kampanyası 

Helis More projesi Ramazan ayına özel kampanyası ile kira gelirini yüzde 100 garanti ediyor. Helis More’un yeni 1+1 yatırımcıları için muhteşem bir kampanyaya imza atıldı. Projede, 1+1 müşterilerine 3 sene boyunca 3 bin TL sabit kira ödemesi taaahüdü veriliyor ve evleri 3 sene boyunca kiralanıyor. 

Sinpaş Live ve Köyceğiz’de indirim 

Sinpaş Yapı'nın Sultanbeyli ve Sancaktepe'de hayata geçirdiği projeleri Liva ve Köyceğiz için konutta ramazan indirimi başladı. Projelerden konut alan herkese liste satış fiyatı üzerinde 25 bin TL özel Ramazan indirimi uygulanacak. Konutta Ramazan kampanyası 6 Haziran – 7 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak. 

Peşin veya banka kredili ödemelerde; satış bedelinin tamamının peşin veya banka kredisi ile ödenmesi durumunda yüzde 20 peşin indirim iskontosu uygulanacak. Peşin ödemede her iki projede de doğrudan tapudan satış imkânı bulunuyor. Banka kredisi ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimize Sinpaş’a özel faiz oranları sunuluyor. Şirket bünyesinde ise 40 aya kadar vade imkânı sunulmaktadır.