Konya Prestij Park metrekare fiyatı?

Bakyapı’nın, Konya Selçuklu’da hayata geçirdiği Konya Prestij Park projesinde metrekare fiyatları 1250 ile 1500 lira arasında satışlar başladı

Konya Prestij Park metrekare fiyatı?

Konya Prestij Park; hem Selçuklu Üniversitesi’ne hem havaalanına hem de alışveriş merkezleri, hastane ve okullara yakınlığıyla Konyalıların cazibe merkezlerinden biri haline gelecek bir proje olarak tasarlandı. Şu anda %60-%70 kadarı tamamlanan Konya Prestij Park projesi, 23+3 blokta 642 konuttan oluşuyor.  Projenin bölgenin en önemli yaşam alanlarından biri olması hedefleniyor.  Konya Prestij Park’ta 2+1 ve 4 tip 3+1 daire seçeneği bulunuyor. 2+1 daireler 80 metrekare, 4 farklı seçenekten oluşan 3+1 daireler ise 100, 110, 120 ve 155 metrekare aralığında değişiyor.

Konya Prestij Park fiyatları
Metrekaresi 1250 ile 1500 lira aralığında değişen Konya Prestij Park projesinin 3 ay sonra %30, tamamlandığında ise en az %50 prim yapması hedefleniyor. 100 milyonluk yatırımla inşa edilen Bakyapı Konya Prestij Park daire fiyatları 119 ile 199 bin TL arasında değişiyor.

Tapular hemen teslim
2015 yılının haziran ayında teslim edilmesi planlanan ve Konya’nın çehresini değiştirecek proje olarak yorumlanan Konya Prestij Park, konut sahiplerinin geleceğini de dairelerini de güvence altına alıyor. Tapuların hemen teslim edildiği projede, konut sahiplerine yeni yaşam alanlarında huzur dolu bir başlangıç yapmaları sağlanıyor.

Konya Prestij Park 

Bak Yapı Konya Prestij Park nerede?
Konya havaalanına 5 dakika, Selçuk Üniversitesi’ne sadece 2 km mesafede olan Konya Prestij Park,  alışveriş merkezi, hastane ve okullara olan dikkat çekiyor. Konya Prestij Park, sunduğu modern hayatta güveni ve huzuru en son çıkan deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen radye temeller ile garanti altına alıyor.

Konya Prestij Park İletişim

Tel: 444 16 99
www.konyaprestijpark.com 

 

"Konya Prestij Park metrekare fiyatı?" Başlıklı Haberin Galerisi

Konya Prestij Park metrekare fiyatı?

Konya Prestij Park metrekare fiyatı?

Konya Prestij Park metrekare fiyatı?

Konya Prestij Park metrekare fiyatı?

Proje Bilgisi: Konya Prestij Park