Konya Prestij Park satışa çıktı

Tapuların hemen teslim edildiği Konya Prestij Park projesi Bakyapı tarafından hayata geçiriliyor. Projede fiyatlar 119 Bin TL'den başlıyor

Konya Prestij Park satışa çıktı

İstanbul, Bursa, Çanakkale ve Sakarya'da hayata geçirdiği projeler ile dikkat çeken Bakyapı, inşa ettiği prestij serisine Konya Selçuklu'de yeni bir halka daha ekliyor. 51 dönüm arsa üzerinde inşa edilecek Konya Prestij Park projesinin yatırım beledi 100 milyon lira. Konya Prestij Park projesi, 2+1 ve 3+1 daire seçeneğiyle toplam 642 konuttan oluşuyor. Projede daire büyüklükleri 78 metrekareden başlıyor. Konya’nın çehresini değiştirecek proje olarak yorumlanan Konya Prestij Park, konut sahiplerinin geleceğini de dairelerini de güvence altına alıyor. Tapuların hemen teslim edildiği projede, konut sahiplerine yeni yaşam alanlarında huzur dolu bir başlangıç yapmaları sağlanıyor.

Konya Prestij Park; modern bir yaşamın vazgeçilmezleri olan tüm aktiviteleri, 17000 metrekarelik geniş yeşil alanı ve 1600 metrekarelik sosyal tesisleriyle sağlıyor. Projede, ısıtmalı kapalı havuzlardan bisiklet ve futbol sahalarına, saunalardan buhar odalarına, fitness ve pilates salonlarından çocuk parkına, langırt ve masa tenisinden tenis kortuna kadar spor, sağlık ve eğlence düşünülmüş.

Konya Prestij Park teslim tarihi?
Tapu teslimleri hemen yapılan proje 2015 yılının haziran ayında teslim edilmesi planlanıyor. Dairelerin her köşesi için kaliteli malzemelerin seçilen proje buzdolabından klimaya kadar tüm ankastre ürünler yerleştirilmiş olarak teslim ediliyor.

Konya Prestij Park fiyatları
100 milyonluk yatırımla inşa edilen Bakyapı Konya Prestij Park daire fiyatları 119 ile 199 bin TL arasında değişiyor.

 

 

Konya Prestij Park nerede?
Konya havaalanına 5 dakika, Selçuk Üniversitesi’ne sadece 2 km mesafede olan Konya Prestij Park,  alışveriş merkezi, hastane ve okullara olan dikkat çekiyor. Konya Prestij Park, sunduğu modern hayatta güveni ve huzuru en son çıkan deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen radye temeller ile garanti altına alıyor.

Konya Prestij Park İletişim

Tel: 444 16 99

 

"Konya Prestij Park satışa çıktı" Başlıklı Haberin Galerisi

Konya Prestij Park satışa çıktı

Konya Prestij Park satışa çıktı

Konya Prestij Park satışa çıktı

Konya Prestij Park satışa çıktı

Proje Bilgisi: Konya Prestij Park