Konyalı şirketten cazip koşullar

Konya menşeli Seha Yapı, kampanya başlattı. Şirketin Konya'daki tüm projelerinde geçerli “Evinizi Nasıl Alırdınız?” kampanyası 14 Şubat’a kadar geçerli olacak.

Konyalı şirketten cazip koşullar

Konya menşeli Seha Yapı, kampanya başlattı. Şirketin Konya'daki tüm projelerinde geçerli "Evinizi Nasıl Alırdınız?" kampanyası 14 Şubat'a kadar geçerli olacak. Kampanya kapsamında; anlaşmalı katılım bankasından yüzde 0,42'den başlayan oranlarla 120 aya kadar vade ve ayrıca vade farksız 18 ay taksitle ödeme imkanı bulunuyor. Ayrıca; peşin ödeme yapmak isteyenlere özel indirim sunuluyor.

Seha Yapı Genel Müdürü Tuncay Lamcı "Evinizi Nasıl Alırdınız?" kampanyası ile ilgili şunları söyledi; "Bu cazip fırsatlarla birlikte ev sahibi olmak isteyenler şehrin istedikleri yerinden evlerini seçebilecekler. Seha Yapı'nın inşa ettiği; Bahar Evleri, Özlem Konutları, Yasemin Evleri, Reyhan Konutları ve Panorama Evleri'ni kapsayan kampanyamızın büyük ilgi uyandıracağına inanıyorum. Kampanyada her bütçeye göre ev bulmak mümkün." Kampanyayla sınırlı sayıdaki lüks dairelerin fiyatı 153 bin 200 TL'den başlıyor.