Koordinat Çayyolu projesinde ön talep dönemi devam ediyor

YP İnşaat güvencesi ile Ankara Çayyolu'nda hayata geçirilen Koordinat Çayyolu projesinde ön talep dönemi devam ediyor

Koordinat Çayyolu projesinde ön talep dönemi devam ediyor

YP İnşaat güvencesi ile Ankara Çayyolu'nda hayata geçirilen Koordinat Çayyolu projesinde ön talep dönemi devam ediyor. Mutlukent bölgesinde yükselen projede konut ve ticari alanlar bulunuyor. 

Koordinat Çayyolu projesinde 1+1'den 5+1'e kadar değişen daire tipleri yer alıyor. Projede 3 blok 16 katlı diğer bloklar ise 8 katlı ve yatay mimaride inşa ediliyor. 

2019 yılında teslim edilmesi beklenen Koordinat Çayyolu projesi 30 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. Projede toplam 427 adet konut bulunuyor. 

Projenin konut sahiplerine sunduğu olanaklar arasında; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve sauna bulunuyor. 

Emlak Konut'un 2015 yılındaki Ankara Çayyolu ihalesini 180 milyon TL teklifle kazanan YP İnşaat, bu arsa üzerinde Koordinat Çayyolu projesini inşa edecek. 

Lansman öncesi satışların başladığı Koordinat Çayyolu projesinde avantajlı fiyatlardan yararlanmak ve bilgi almak isteyenler projenin internet sitesindeki ön talep formunu doldurabilirler. 

Projede 1 oda 1 salon daireler net 58 ila 75 metrekare, 2 oda 1 salon daireler ise 82 ila 105 metrekare büyükte tasarlanıyor. Koordinat Çayyolu YP İnşaat güvencesi ile hayata geçiriliyor. 

 

Firma Bilgisi: Yp Inşaat
Proje Bilgisi: Koordinat Çayyolu