Koordinat Çayyolu'nda lansman öncesi satışlar başladı

YP İnşaat A.Ş. imzası ile Ankara Çayyolu'nda hayat bulan Koordinat Çayyolu'nda lansman öncesi satışlar başladı

Koordinat Çayyolu'nda lansman öncesi satışlar başladı

YP İnşaat A.Ş. imzası ile Ankara Çayyolu'nda hayat bulan Koordinat Çayyolu'nda lansman öncesi satışlar başladı. Emlak Konut GYO'nun Ağustos 2015'teki Ankara Çayyolu arsa ihalesini 180 milyon TL teklifle kazanan YP İnşaat, arsa üzerinde Koordinat Çayyolu projesini hayata geçiriyor. 

2019 yılı Haziran ayında tamamlanacak olan Koordinat Çayyolu projesinde de Emlak Konut GYO'nun tarihi kampanyası geçerli olacak. Emlak Konut indirim kampanyası 1 - 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerli olacak. Çayyolu Mutlukent bölgesinde yükselen proje konut ve ticari alanlardan meydana geliyor. 

Emlak Konut indirim kampanyası kapsamındaki projeler arasında Bahçeşehir'de hayata geçirilen Göl Panorama Evleri'de bulunuyor. 

30 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Koordinat Çayyolu projesi 427 daireden meydana geliyor. Projede 3 blok 16 katlı, diğer bloklar ise 8 katlı yatay mimariden oluşuyor. 1+1'den 5+1'e kadar farklı tiplerde dairelerin yer aldığı Koordinat Çayyolu projesinde daire büyüklükleri 58 metrekare ila 250 metrekare arasında tasarlanıyor. 

Koordinat Çayyolu projesinin sakinlerine sunduğu sosyal alanlar içerisinde; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve sauna bulunuyor. Dairelerde ise ebeveyn banyosu, teras ve balkona yer veriliyor. 

Lansman öncesi satışların başladığı Koordinat Çayyolu projesinde avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyenler ya da proje ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler projenin internet sitesinden bilgi talep formu doldurabilirler. 

Firma Bilgisi: Yp Inşaat
Proje Bilgisi: Koordinat Çayyolu