Koordinat Çayyolu'nda satışlar başladı

YP İnşaat imzasını taşıyan Koordinat Çayyolu projesinde ön lansman başvuruları başladı

Koordinat Çayyolu'nda satışlar başladı

YP İnşaat, Ankara Çayyolu'nda hayata geçireceği Koordinat Çayyolu projesinde ön lansman satışlarının başladığını duyurdu. Başkent Ankara'nın en gözde yerleşim birimlerinden biri olarak kabul edilen Ümitköy'de hayata geçirilecek olan projenin lansman öncesinde büyük bir ilgi gördüğünü söyleyen YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, bu başarının altında güven unsurunun yer aldığı bilgisini verdi.

Koordinat Çayyolu projesi
YP İnşaat olarak uzun yıllardan bu yana hayat geçirdikleri projelerde titiz işçilik ve kalite çizgisinden asla taviz vermediklerini söyleyen Çankaya:

"Yeni projemiz Koordinat Çayyolu da konut alıcısının oldukça dikkatini çekti. Projede YP İnşaat imzası olduğunu görenlerin, satışlar başlamadan yerini ayırtabilmek için sürekli projeyi sormasının mutluluğunu yaşadık. Artık ön lansman için talep toplama sürecine başladık. Bu güvene layık olabilmek için çalışmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı. 

Emlak Konut GYO güvencesiyle
Çankaya, Koordinat Çayyolu PRojesinin Emlak Konut GYO, hasılat paylaşım modeli ile yürütüldüğünü ve ACE Mimarlık tarafından projelendirildiği bilgisini de vererek projede toplam 427 konutun bulunacağını belirtti. Koordinat Çayyolu projesinin 1+1 teraslı özel dairelerden  5+1 dublekslere kadar farklı seçenekler barındırdığını da söyleyen Çankaya:

"YP İnşaat kalitesi ve Emlak Konut GYO güvencesini bir araya getiren Koordinat Çayyolu, tamamlandığında bölgenin yeni sembollerinden biri olacak.” şeklinde konuştu.

 

Firma Bilgisi: Yp Inşaat
Proje Bilgisi: Koordinat Çayyolu