Koray ‘Bursa Güzelbiryer’de son daireler

Bursa’nın prestij konut projesi haline gelen Güzelbiryer’de kalan az sayıdaki “hemen teslim” daire yeni sahiplerini bekliyor

Koray ‘Bursa Güzelbiryer’de son daireler

18 Aralık 2012 / emlakwebtv
Koray tarafından inşa edilen Bursa Güzelbiryer’de daireler tükenmek üzere. Tüm blokların 4 katlı inşa edildiği ve toplam 207 konutun olduğu projede hemen teslim edilen daireler, Güzelbiryer’de yaşamak ve ev sahibi olmak isteyenler için son fırsatı ifade ediyor.

Güzelbiryerli olmak için son fırsat
Yüzde 73’ü yeşil alan olan sitede, yeşile, gökyüzüne ve Uludağ manzarasına yer açılmış durumda. İsteyene sıcak bir komşuluk ortamında, güzel ve prestijli bir yaşam alanı; isteyene kazançlı bir yatırım imkanı sunan Güzelbiryer’in 207 konutluk ilk iki etabının tamamı tükenmek üzere. Kalan daireler için bazı standart ödeme seçeneklerinin yanı sıra kişinin ödeme imkanına göre özel modeller geliştirilen projede, peşin ödemede özel indirimler sağlanıyor. Vadeyi faizsiz 48 aya kadar uzatmanın mümkün olduğu projede isteyenin peşinatı ötelenebiliyor. Ayrıca isteyen konut alıcılarına ara ödemeli seçenekler de sunuluyor. 1+1 ve 4+1’lerin tükendiği projede kalan konut tipleri ve fiyat aralıkları ise şöyle:

Daire Tipi:

Fiyat Aralığı:

2+1

305 bin -315 bin TL

3+1

410 bin -480 bin TL

Bahçeli dubleks

535 bin -550 bin TL

Teras dublex

860 bin -885 bin TL


Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.guzelbiryer.comProje Bilgisi: Bursa Güzelbiryer