Körfez Köprüsü'nün gözdesi: Naturalm Çiftlik Evleri

Çalışmaları tüm hızıyla devam eden İzmit Geçiş Köprüsü'ne yakın konumuyla dikkat çeken Naturalm Çiftlik Evleri yatırımcıdan büyük ilgi görüyor

Körfez Köprüsü'nün gözdesi: Naturalm Çiftlik Evleri

İzmit Geçiş Köprüsü'ne yakınlığıyla dikkat çeken Karamürsel'in tek markalı konut projesi Naturalm Çiftlik Evleri, yatırımcıdan büyük ilgi görüyor. Projeyi inşa eden ALM İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Zuhal Alım, köprüyle birlikte bölgedeki gayrimenkul fiyatlarının son yıllardaki artışına dikkat çekerek, bu yükselişin süreceğini vurguladı.

 

Körfez Köprüsü'nün gözdesi: Naturalm Çiftlik Evleri

 

İzmit Köprüsü'nden konut projelerine
Körfez Geçiş köprüsü'nde inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürerken, bölgedeki gayrimenkul fiyatları da ani bir sıçrama yaşıyor. Bölgenin en dikkat çeken markalı projelerinden biri olan Naturalm Çiftlik Evleri'ni hayata geçiren ALM İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Zuhal Alım, Köprü inşaatının tüm bölgenin gayrimenkul fiyatlarında sıçrama etkisi yarattığını belirtti.

Naturalm Çiftlik Evleri
Alım, Kocaeli'de bir çok inşaat firmasının arsa yatırımına gittiğinin de altını çizerek:

 

Körfez Köprüsü'nün gözdesi: Naturalm Çiftlik Evleri

 

"Naturalm Çiftlik Evleri projemizi kendi arsamız üzerinde inşa ediyoruz. Projemizin arsasını aldığımızda bölgede herhangi bir proje geliştirilmiyordu. Ancak Körfez Köprüsü’yle birlikte kısa sürede Kocaeli – Karamürsel’ün cazibesi arttı ve şuan birçok inşaat firmasının da bölgede arsa yatırımı yaptığını söyleyebiliriz." dedi.

Doğayla iç içe proje
Naturalm Çiftlik Evleri dört bir tarafı ağaçlarla kaplı bir noktada yer alıyor. Projede en küçüğü 400 metrekare büyüklüğünde bahçeye sahip bulunan toplam 45 müstakil villa yer alıyor. Proje, 104 metrekare büyüklüğünde ve 400 metrekare bahçeye sahip 3+1 dubleks villaların yanı sıra, 600 metrekare bahçe büyüklüğü ve toplam 154 metrekare genişliğindeki 4+1 daireler yer alıyor. 5+1 tipindeki villalar ise 800 metrekare bahçe ve 204 metrekare büyüklüğünde...

300 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Naturalm Çiftlik Evleri Projesi'nde kalan son 13 daire ise 300 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

İstanbul'a bir, Bursa'ya ise yarım saatlik mesafede yer alan Naturalm Çiftlik Evleri, Kocaeli'ye 30 dakika, Sakarya'ya 1, İzmir'e ise 3 saatik mesafede yer alıyor. 

 

Firma Bilgisi: Alm Inşaat
Proje Bilgisi: Naturalm Çiftlik Evleri