Koru Elvan Projesi

Koru Elvan projesi Ankara Etimesgut'ta 12 bin 895 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor

Koru Elvan Projesi

Koru Elvan projesi Ankara Etimesgut'ta 12 bin 895 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Teknur İnşaat imzası ile hayata geçirilen projede 120 adet daire bulunuyor. Koru Elvan projesi 4+1 konutlardan meydana geliyor. Koru Elvan projesi satılık daire büyüklükleri ise 184 metrekare olarak veriliyor. 

Koru Elvan, daire sahibi olmak isteyenlere fitness merkezi, kameralı güvenlik, çocuk oyun alanlar ve güvenlik gibi sosyal imkanlar sunuyor. Projenin daire özellikleri arasında ise ankastre beyaz eşya, ebeveyn banyosu, hilton lavabo, duşakabin, merkezi ısıtma, ebeveyn giyinme odası ve ısı pay ölçer bulunuyor. 

Koru Elvan Projesi

Koru Elvan projesi fiyatlarının 280 bin lira ile 350 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Koru Elvan projesi ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 2016 yılında teslim edilmesi beklenen proje zemin+9 katlı 3 bloktan oluşuyor. 

Ankara Etimesgut'ta yükselen Koru Elvan, Gimsa, Opet, Optimum Outlet, Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi ve Türk Telekom'a yakın bir konumda yer alıyor. Zemin etüdü yapılan proje deprem yönetmeliğine uygun koşullarda yükseliyor. 

Koru Elvan Projesi

Koru Elvan projesi adres bilgisi : Ahi Mesut Mahallesi 1863. Sokak No: 1 K1/K2/K3 Etimesgut - Ankara 

Koru Elvan projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0312 234 34 25
Web adresi : koruelvan.com
E-posta adresi : hello@koruelvan.com

Firma Bilgisi: Teknur Inşaat
Proje Bilgisi: Koru Elvan