Koru Florya satış ofisi Ramazan Bayramı'nda açık!

Ramazan Bayramı süresince Koru Florya satış ofisi konut sahibi olmak isteyenlerin hizmetinde bulunacak

Koru Florya satış ofisi Ramazan Bayramı'nda açık!

İstanbul’un en nezih semti Florya’da konumlanan KoruFlorya, deniz, göl ve orman manzaralı ev hayali kuran, konfor ve kaliteyi tercih eden geniş aileleri bayramda satış ofisine bekliyor. KoruFlorya’da yaşamın Temmuz ayında başladığını müjdeleyen satış ofisi, Ramazan Bayramı’nın 2. günü potansiyel ev sahiplerini ağırlayacak.

Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle, Florya Atatürk Ormanı’na komşu konumda hayata geçirdiği lüks konut projesi KoruFlorya’nın satış ofisi, bayramın 2. günü açık olacak. Deniz, göl ve orman manzarasıyla metropolden uzak bir yaşam sunan proje, şehrin merkezine yakın olmayı isteyenlere ise E-5, TEM ve sahil yolu alternatifleriyle ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Yakaladığı satış grafiğiyle TOKİ’den 8 kez ciro şampiyonluğu elde eden, ünlü İngiliz mimarlık ofisi Broadway Malyan imzalı KoruFlorya’nın Satış ve Pazarlama Koordinatörü Belgin Özyurt, “KoruFlorya’da yaşam başladı. KoruFlorya’nın sakinlerine rezidans konforunda, müstakil ev kadar sıcak, çağdaş ve ayrıcalıklı bir yaşam sunuyoruz. Projeyle ilgilenen misafirlerimizi Ramazan Bayramı’nın 2. günü satış ofisimize bekliyoruz. Tecrübeli ekibimiz misafirlerimize projeyle ilgili her türlü bilgilendirmeyi yapacaklar” dedi.

3+1’den 7+2’ye uzanan 298 konutluk KoruFlorya projesi geniş metrekareleri ve kullanışlı mimarisiyle geniş ailelere konfor ve lüksü yaşatıyor. Yerden 17 metre yüksekte avm üzerinde konumlanan bahçe katlarında, yere kadar cam cepheler sayesinde mutfaklar hem aydınlık hem de manzara ve güvenlik avantajı sunuyor. Yemek odasına mutfak cumbasından çıkılabilmesi de servis kolaylığı sağlıyor.
KoruFlorya’da dubleks dairelerin her katında mutfak ve salon var. Hem üst hem de alt kat için ayrı ana giriş kapılarının bulunduğu dubleks kat planları ev sahibinin dairesini daha verimli kullanmasını sağlıyor. Proje geniş ailelere çift salon ve hizmetli odası avantajı da sunuyor.

KoruFlorya’nın kaliteli, fonksiyonel ve estetik marka karmasını; Veneta Cucine mutfak dolapları ile Miele marka ankastre fırın, davlumbaz, ocak, mikro dalga fırın ve bulaşık makinesi tamamlıyor. Seramiklerinde ünlü İtalyan moda markası Valentino imzası olan projede; Hans Grohe marka armatürler, Geberit marka rezervuar ve Helios marka tavan havalandırma fanları kullanıldı.

Proje Bilgisi: Koru Florya