Koru Modern Fiyatları 440 Bin TL!

Çanakkale Kepez'de yükselen Koru Modern fiyatlarının 440 bin TL'den başlaması bekleniyor

Koru Modern Fiyatları 440 Bin TL!

Çanakkale Kepez'de yükselen Koru Modern fiyatlarının 440 bin TL'den başlaması bekleniyor. 5 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen proje 49 adet daireden meydana geliyor. 3+1 villa tiplerinden meydana gelen Koru Modern satılık daire büyüklükleri 240 ile 280 metrekare arasında değişiyor. 

Niisan 2016'da teslim edilmesi planlanan Koru Modern, Çanakkale Dardanos mevkiinde inşa ediliyor. Orman içerisinde konumlanan Koru Modern villaları Çanakkale Boğazı manzarasına hakim. 

Koru Modern projesinde daire fiyatları 440 bin liradan başlıyor. Projeden villa sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Koru Modern projesi ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden alabilirsiniz. 

Koru Modern sosyal donatıları içerisinde çocuk yüzme havuzu, açık otopark, fitness, orman manzarası, yürüyüş parkuru, deniz manzarası, güvenlik ve açık yüzme havuzu bulunuyor. Projenin villalarında ise şömine ve split klima yer alıyor. 

Yaz ve kış için oturuma uygun olan proje Çanakkale merkeze 10, yeni tıp fakültesine ise 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Öğretim görevlilerinin ilgi gösterdiği Koru Modern projesi 2016 yılı içerisinde teslim edilecek. 

Koru Modern iletişim bilgileri
Adres : Dardonos mevkii Çanakkale - İzmir otoyolu 6. kilometre, Kepez - Çanakkale
Telefon : 0286 214 20 06
Web : www.korumodern.com

 

"Koru Modern Fiyatları 440 Bin TL!" Başlıklı Haberin Galerisi

Koru Modern Fiyatları 440 Bin TL!

Koru Modern Fiyatları 440 Bin TL!

Koru Modern Fiyatları 440 Bin TL!

Koru Modern Fiyatları 440 Bin TL!

Firma Bilgisi: Karel Inşaat
Proje Bilgisi: Villa Koru Modern