KoruFlorya Buderus'u tercih etti

İstanbul'un en prestijli konut projelerinden biri olan KoruFlorya bünyesinde yer alan AVM ve konut alanların ısıtması için Buderus tercih edildi

KoruFlorya Buderus'u tercih etti

Buderus, Türkiye'nin en önemli konut projelerinin tercihi olmaya devam ediyor. Aile Rezidans ve Yaşam Merkezi fikrinin en başarılı örneklerinden biri olan KoruFlorya da konut ve alışveriş merkezinin ısıtması için Buderus ile çalışmaya başladı.

KoruFlorya'nın tercihi Buderus
KoruFlorya'nın konut bölümünde yer alan 3 adet Buderus 5B825L yer tipi yoğuşmalı kazan ve Elco Brülörlerler çalışmaya başladı. Yüzde 95 düzeyinde verimlilik sağlayan performansıyla Buderus Logano SB825L serisi yer tipi yoğuşmalı kazanlar da üç geçişli silindirik konstrüksiyona sahip bulunuyor. Ürünlerin,  üç tam geçiş ve geçiş ısı tranferlerine olanak tanıyan yüzeyi  de bakım temizlik işlerini kolaylaştırma amacıyla kullanılan türbülatore ihtiyaç duymuyor.

KoruFlorya Buderus'u tercih etti

Elco brülörler ürünü ise hafif ve kompakt bir yapıya sahip. Farklı namlu uzuklukları ile sökülmeden servis yapmaya uygunluğu ile tercih edilen bu ürün, bal peteği şeklindeki özel malzemeden yapılmış giriş ağzi ve özel kapağı sayesinde en düşük ses düzeyini sağlıyor.

Alışveriş alanlarında da 5 adet Buderus kazan
KoruFlorya projesinin alışveriş merkezi bölümünde de toplam 5 adet 620 KW GB402 Buderus yer tipi yoğuşmalı kazan tercihi yapıldı. Ürünlerin tercihinde enerji verimliliği ve performans kriterleri dikkate alındı. 

Buderus'un sunduğu Logano plus GB402 yer tipi yoğuşmalı kazanlar, kendi segmentindeki diğer ürünlere kıyasla sundukları yakıt tüketimi ve maksimum verimlilik ile dikkat çekiyor. Korozyona uğrayan dayanıklı, özel Mg-Al-Si alaşımı eşanjör  ile de baca gazi sıcaklıklarının düşürülmesi sağlanırken, su buharının yoğunlaşarak baca gazının içindeki enerjinin de kullanılmasına olanak tanıyor.