KoruFlorya Emlak Fuarı’nda

KoruFlorya, 5-8 Aralık’ta CNR Expo’da düzenlenecek Emlak 2013 Fuarı’nda 6.Hall giriş kapısı karşısında ziyaretçilerini ağırlayacak

KoruFlorya Emlak Fuarı’nda

04 Kasım 2013 / emlakwebtv
TOKİ ve Emlak Konut GYO tarafından desteklenen ve 5-8 Aralık tarihleri arasında CNR Expo’da düzenlenecek Türk gayrimenkul sektörünün yıldızlarının buluştuğu; konut, işyeri, satın alma ve finansman fuarı Emlak 2013’te, KoruFlorya projesi de 6. Hall giriş kapısı karşısında yerini alacak. Proje girişindeki konstrüksüyon doku ile AVM üzerinde konumlanan rezidanslarında, yerden 17 metre yüksekten deniz, göl ve orman manzarasına hakim, doğa ile iç içe özel peyzajından esinlenilen KoruFlorya standı, 253 metrekarelik alanıyla fuarın en dikkat çekici standlarından biri olacak.

Kavurmacı: “hayata geçireceğimiz projelerle Türkiye gayrimenkul sektörünün yükselen gruplarından biri olacağız”
Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kavurmacı, gayrimenkul alanında yaptıkları nitelikli konut projelerine devam edeceklerini söyledi. Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün yurtdışı kurumsal yatırımcılara açılması için fuarların önemli bir rol oynadığını dile getiren Kavurmacı, “Burada Türk müteahhit ve yatırımcılarının becerisi devreye giriyor. Üreteceğimiz projelerde tasarım ve imalat kalitemizle, satış sonrası işletme/kiralama hizmetlerimizle, çevre dostu ve enerji verimliliği özelliklerimizle, marka değerimizle dünya standartlarına yükseltebilmeliyiz. Aydınlı Grubu olarak bugüne kadar yaptığımız projelerde hep bu kriterlere önem verdik. Bundan sonra da hayata geçireceğimiz projelerle Türkiye gayrimenkul sektörünün yükselen gruplarından biri olacağız” dedi.