KoruFlorya satış ofisi bayramda da açık

Yüzde 1 KDV avantajlı dairelerin yanı sıra 60 ay 0 faizli ödeme seçeneklerinin sunulduğu proje için KoruFlorya satış ofisi bayramın 2. ve 3. günü açık kalacak

KoruFlorya satış ofisi bayramda da açık

06 Ağustos 2013 / emlakwebtv
Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle, Florya’nın son büyük arazisi üzerinde hayata geçirdiği lüks konut projesi KoruFlorya’nın satış ofisi, bayramın 2. ve 3. günlerinde de açık olacak. Yakaladığı satış grafiğiyle TOKİ’den 8 kez ciro şampiyonluğu elde eden KoruFlorya’nın Satış ve Pazarlama Koordinatörü Belgin Özyurt; deniz, göl ve orman manzarasıyla metropolden uzak bir yaşam sunan projenin, şehrin merkezine yakın olmayı isteyenlere ise E-5, TEM ve sahil yolu alternatifleriyle ulaşım kolaylığı sağladığını söyledi. KoruFlorya’nın sakinlerine rezidans konforunda, müstakil ev kadar sıcak, çağdaş ve ayrıcalıklı bir yaşam sunduğunu ekleyen Özyurt, projeyle ilgilenen misafirlerini bayramın 2. ve 3. gününde satış ofisinde ağırlayıp, gerekli tüm detayları sağlayacaklarını dile getirdi.

3+1’den 7+2’ye kadar 52 farklı tipte daire seçeneklerinin olduğu 298 konutluk KoruFlorya projesinden ev sahibi olmak isteyenler için yüzde 1 KDV avantajlı dairelerin yanı sıra ödemelerde anlaşmalı bankalar aracılığıyla 60 ay 0 faiz seçeneği de sunuluyor.