Kötü kokulara karşı Oxipaint boya

Seranit Yapı Gereçleri, yaşam alanlarında oluşan amonyak ve benzeri kötü kokuların emilimini sağlayan Oxipaint boya ürününü geliştirdi

Kötü kokulara karşı Oxipaint boya

29 Mayıs 2014/Emlakwebtv
Seranit Yapı Gereçleri tarafından geliştirilen kötü koku emilimi sağlayan Oxipaint ürünü piyasaya sürüldü.  Küf ve bakteri oluşumunu önleyen Oxipaint ayrıca nem seviyesini dengeleyerek alerjik rahatsızlıkları ve astımı olan kişilerin temiz ve sağlıklı bir hava solumalarına yardımcı oluyor.  

Yaşam alanlarında sağlıklı ve temiz kokulu bir hava sağlayan Oxipaint, ev dekorasyonunun en moda renkleri olan çakıl, istiridye kabuğu, güz güzeli, mine, sultaniye, kese kağıdı, krem, ıslak kumsal ve lavanta renk alternatifleri ile dekorasyona ve sağlığına önem verenlerin tercihi oluyor.

Yenilikçi ürünlerle müşterilerin tüm ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirdiklerini belirten Seranit Grup Başkan Yardımcısı Ece Ceylan Baba; “Şehir içinde yaşanan hava kirliliği hepimiz için büyük bir sağlık sorunu yaratıyor. Bu durum bizi “yaşam alanlarımızda daha temiz bir hava nasıl elde ederiz?” sorusuna yöneltti ve Yıldız Teknik Üniversitesi ile yaptığımız ar-ge çalışmaları sonucunda Oxipaint’i geliştirdik. Doğal bileşenlerden oluşan Oxipaint, kötü kokuları ve çeşitli kimyasal gazları yok ediyor ve böylece hava kalitesini artırıyor” şeklinde konuştu.