Kötü kokuları yok eden ekolojik boya

Seranit Yapı Grubu ve Polisan Boya işbirliği Ekolojik Sıva’nın ardından Ekolojik Boya’yı da tüketicilerin hizmetine sunuyor

Kötü kokuları yok eden ekolojik boya

28 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Seranit Yapı Grubu ve Polisan Boya arasındaki işbirliği gelişerek büyüyor. Seranit Ar-Ge’si tarafından Ocak 2013’te geliştirilen ve içeriğindeki özel elementlerle mekanlarda ki yemek, sigara, tuvalet, boya ve ilaç kokusu gibi istenmeyen kokuları yok etme özelliklerine sahip Seraoxicoat Ekolojik Sıva, tüketicilerle buluşmuştu.

Ekolojik Boya, Polisan Boya satış noktalarında yerini aldı
Doğal, sağlıklı ve çevreci ürün Seraoxicoat’un içeriğindeki aktive edilmiş doğal elementler sayesinde kötü kokuları yok etme, nem dengeleme, kir ve leke direnci sağlama, küf ve mantar oluşumunu engelleme gibi tüketici faydalarını maksimize eden ve %100 performansa ulaşmasını sağlayan ASTRO3 OXIPAINT Ekolojik Boya, Polisan Boya satış noktalarında yerini aldı. ASTRO3 OXIPAINT adını, Ozon (kimyadaki yazılımı ile O3) yani aktif oksijen, bilinen en etkili mikrop öldürücü ve koku giderici gazdan aldı.

Mizrahi: “Markamızın ‘en iyi’ olma sözü var, sözümüzü tutmaya devam ediyoruz”
Markalar için en önemli değerin paydaşlarına verdiği sözü tutmak olduğunu dile getiren Polisan Holding CEO’su Erol Mizrahi, “Polisan olarak boya sektöründe sadece “en büyük” olmaya değil sürekli olarak “en iyi” olmaya odaklıyız. En kaliteli ürünleri üretiyoruz, en geniş ürün yelpazesine, en gelişmiş renklendirme ve üretim amaçlı kullanılan Mix sisteme sahibiz, en estetik yaşam alanları için gerekli olan alternatif ürünlerimiz mevcut, en modern satış noktaları için hazırlanmış standartları uyguluyoruz, en hızlı sevkiyat süresine sahibiz. “En iyi” ler listemizi genişleteceğine, gücümüze güç katacağına, sağlam bir sinerji oluşturacağına inandığım Seranit firması ile olan işbirliğimizden son derece memnunum. İşbirliğimizin yeni meyvesi olan ASTRO3 Oxipaint, Seranit tarafından geliştirilen özel hammaddenin Polisan Ar-Ge’si tarafından boyaya entegrasyonu ile formüle edilmiş özel bir üründür. Sektöre böylesine inovatif bir ürün kazandırmaktan gurur duyuyoruz. Bu sayede Polisan’ın ‘en iyi’ ürünler ailesine bir yenisi daha eklenmiş oldu” dedi.

Altunalan: “sektöre artı değer yaratmaktan dolayı büyük memnuniyet duyuyoruz”
Seranit Yapı Grubu Başkanı Hamdi ALTUNALAN ise Polisan’la yaptıkları bu işbirliği ile sektöre artı değer yaratmaktan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi. “Geçtiğimiz aylarda lansmanını yaptığımız Seraoxicoat ürünümüzle başlayan Polisan işbirliğimiz bu ikinci ürünle devam ediyor. Umarız gelecek dönemde de hem sektörümüze değer yaratacak hem de tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en doğru şekilde yanıt verecek ürünler geliştirmeye devam ederiz. Pazara sunduğumuz Astro3 Oxipaint de aynı Seraoxicoat gibi doğal elementleri sayesinde, kötü koku, kir, leke, küf ve mantar gibi istenmeyen oluşumları engelleme özelliğine sahip. Tüketici ihtiyaç ve beklentilerine maksimum düzeyde yanıt vermesini hedeflediğimiz bu ürün de uzun süren Ar-Ge çalışmalarımızın neticesinde hayat buldu.” Ürün geliştirme konusuna büyük önem verdiklerini de hatırlatan Altunalan yapı sektörünün gelişmesi ve büyümesinde yeni ürün geliştirmenin önemli bir etkisi olduğunu da sözlerine ekledi.