KÖY 'Şimdi Al 2019'da Öde' kampanyasında

KÖY Projesi, Emlak Konut'un "Şimdi Al 2019'da Öde" kampanyasına 209 konutuyla katılacağını açıkladı.

KÖY 'Şimdi Al 2019'da Öde' kampanyasında

Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan "Şimdi Al 2019'de Öde" ismini taşıyan kampanyaya firmaların katılımı sürüyor. Siyahkalem de KÖY PRojesi ve 209 konutla kampanyaya katılacağını açıkladı. 

KÖY 209 konutla Emlak Konut Kampanyası'nda

Emlak Konut tarafından 2017 yılında geliştirilen iki kampanyaya da katılan ve 200 milyon TL'ye yakın gelir elde eden Siyahkalem, "Şimdi Al 2019'da Öde" kampanyasına da katılma kararı aldı. Siyahkalem, Köy Projesinin 3 etabı da dahil toplam  209 adet konut ile kampanyaya katıldığ ve 14 Eylül'den itibaren satışlarına başladı. 

Köy projesinin 3. ve son etabı satışta

Siyahkalem'in de bugünden itibaren dahil olduğu Şimdi Al 2019'da Öde kampanyası bir buçuk aylık süre zarfından devam edecek. Kampanya'da Siyahkalem 1+1'den 6+1'e kadar değişen farklı tipteki konutlarını satışa sunacak. Emlak Konut'un daha önce geliştirdiği her iki kampanyanın da sektöre önemli bir hareketlilik sağladığını söyleyen Siyahkalem CFO'su İbrahum Kahraman, 14 Eylül'den itibaren start alacak projenin 31 Ekim tarihine kadar devam edeceğini hatırlattı. Kahraman: "Kampanya ile birlikte sektör yeni bir ivme kazanacaktır..." dedi. 

Satışların büyük kısmı tamamlandı

Siyahkalem Mühendislik tarafından hayata geçirilen KÖY Projesi üç etaptan oluşuyor. İlk etapta yer alan konutların yüzde 90, ikinci etapta bulunan konutların ise yüzde 60 oranında satışının gerçekleştiği projede, 3. Etaptaki konutların satışına ise Şimdi Al 2019'da Öde Kampanyası ile başlandı.

Kampanya kapsamında özel indirim ve fırsatlar

Toplamda 1.167 konut ve 15 bin metrekarelik açık konseptli çarşı bölümünden meydana gelen KÖY Projesinde peşin alımlarda yüzde 15 oranında indirim uygulanacak. Kredili konut almak isteyen yatırımcılar için ise 2019 yılında başlayacak ödemelerde . İş Bankası, QNB Finansbank, Akbank, Yapı Kredi ve Vakıf Katılım gibi bankalarda yapılan anlaşmalardan yararlanılabileck. Kampanya kapsamında yüzde 5 peşin, yüzde 15'i 12 ay sonra, yüzde 80'i ise anlaşmalı bankalardan alınacak kredi ile ödenebilecek. 

1.3 milyar TL'lik yatırım

Konutların yanı sıra 15 in metrekarelik kiralanabilir alana sahip ÇarşıKÖY etabının da yer aldığı KÖY PRojesi, 1.3 milyar TL'ye mal oldu. Uluslararası markaların ve marka tatların yer aldığı bu bölümde, organik pazar, kafeler ve sinema salonları da yer alacak. Projede ayrıca kapsamında anaokulu, ilköğretim okulu, sağlık merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzlarının da yer aldığı sosyal tesis, basketbol, tenis spor ve spa alanları ile 3.5 km’lik yürüyüş, koşu ve bisiklet parkuru bulunacak. 

Firma Bilgisi: Siyahkalem Mühendislik Inşaat
Proje Bilgisi: Siyahkalem Köy